Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Idea-всичко за модела.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Смених апаратите,сложих АТЕ от Алфа 147,паснаха едно към едно.Колата тотално млъкна отпред,не съм вярвал че от апаратите може да тропа толкова.Сега вече разграничавам други шумове,като май заден десен амортисьор се е предал,похлопва стабилно. П.С.Минах вече почти 4 х.км.,доволен съм от колата,разхода градско си е направо перфектен,сравнено с предишните ми коли /аз всъщност никога не съм имал кола,която да харчи под 10 градско/ Идеята дотук е на около 7.5/8
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #17
      Възможен ли е монтаж на smartdrl модул на фаровете за мъгла? Те се намират в отделна секция в самия фар.Ще има ли проблем ако закача "захранващия кабел към светлините" към кабела след прекъсвача на фаровете за мъгла?
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #18
        Stefanaki написа:
        Възможен ли е монтаж на smartdrl модул на фаровете за мъгла? Те се намират в отделна секция в самия фар.Ще има ли проблем ако закача "захранващия кабел към светлините" към кабела след прекъсвача на фаровете за мъгла?
        Фаровете за мъгла/халогените/ мисля че ги лови чека за светлините,така че най-много да светне той.И аз си мислех да им подам направо плюс през контакт и да светят като дневни светлини,но още не съм се занимавал,вероятно преди зимата ще го направя.Така ще светят само те,без габарити и табло.
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #19
          Mury написа:
          Фаровете за мъгла/халогените/ мисля че ги лови чека за светлините,така че най-много да светне той.И аз си мислех да им подам направо плюс през контакт и да светят като дневни светлини,но още не съм се занимавал,вероятно преди зимата ще го направя.Така ще светят само те,без габарити и табло.
          Провери. Защото си мисля, че няма италианска кола, която силовите крушки да им минават през интеграли, а всичко си е като през 50-те, демек с релета. Съответно и няма как да лови проблема крушка.А щом фара за мъглата е в основния фар, това е много удачен вариант за дневни светлини.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            BO написа:
            Mury написа:
            Фаровете за мъгла/халогените/ мисля че ги лови чека за светлините,така че най-много да светне той.И аз си мислех да им подам направо плюс през контакт и да светят като дневни светлини,но още не съм се занимавал,вероятно преди зимата ще го направя.Така ще светят само те,без габарити и табло.
            Провери. Защото си мисля, че няма италианска кола, която силовите крушки да им минават през интеграли, а всичко си е като през 50-те, демек с релета. Съответно и няма как да лови проблема крушка.А щом фара за мъглата е в основния фар, това е много удачен вариант за дневни светлини.
            Ами чека лови задния халоген за мъгла,но за предния не съм сигурен.Както беше споменато по-назад в темата, няма да се допускат all in one теми за даден модел. За всяко нещо - отделна тема в съответния раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар

            Working...
            X