Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помагайте момчета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помагайте момчета

    цялата история е, че съм от стара загора и сега съм в софия, но по пътя ми се измести кормилото(преди колата вървеше напред с право кормило а сега с леко завъртяно на дясно) да въпроса ми е къде мога да направя добър реглаж на предница в софия и ако може за излезне по евтино предполагам че нещо се е отвъртяло понеже преди 2 седмини сменях вътрешни и външни накрайници на кормилната кутия
    Fiat Croma 2.5TD 86

    Alfa Romeo 2.5TD 94

    #2
    Ти май кофти си се нацелил в някоя дупка аз мойто така го изкривих Съжалявам но не мога да помогна но съм сигурен че колегите от София ще го направят...

    Коментар


      #3
      Ти кажи до кой квартал си близо..на хладилника има няколко сервиза, питай там за този на СБА, не е лош. Виж в графа сервизи/магазини, сигурен съм ще намериш каквото търсиш.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Първо отиди да ти погледнат предницата ,защото ако е избил шарнира или си изкривил (счупил ) нещо РЕГЛАЖ НЕ МОГАТ да ти направят ,а и няма смисъл ! p.s.Правете реглаж на колата САМО след като всичко по предницата ви е ОК ,иначе само си давате парите напразно !
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Re: помагайте момчета

          do4ko написа:
          цялата история е, че съм от стара загора и сега съм в софия, но по пътя ми се измести кормилото(преди колата вървеше напред с право кормило а сега с леко завъртяно на дясно) да въпроса ми е къде мога да направя добър реглаж на предница в софия и ако може за излезне по евтино предполагам че нещо се е отвъртяло понеже преди 2 седмини сменях вътрешни и външни накрайници на кормилната кутия
          Ако след смяната на накрайниците не си правил реглаж на преден мост, то сега при първия срещнат стенд ще ти направят този елементарен реглаж!

          Коментар


            #6
            там е проблема че съм направил реглаж и не съм влизъл в никви дупки но пък имам луфт на рейката и може да е от него
            Fiat Croma 2.5TD 86

            Alfa Romeo 2.5TD 94

            Коментар


              #7
              do4ko написа:
              там е проблема че съм направил реглаж и не съм влизъл в никви дупки но пък имам луфт на рейката и може да е от него
              В такъв случай, има два варианта:Волана ти може да е "изкривен" и да ти тегли в една или друга посока или пък да си държи права посока!Едва ли , обаче имаш такъв голям луфт в рейката който да даде отражение на волана! Най-вероятно луфта ти е от нещо разхлабено по кормилната уредба и трябва да вземеш спешни мерки!!!

              Коментар


                #8
                Малко ОФФ, ама в подобен случай с една служебна темпра я правихме при един "майстор" и като я взехме пак малко дърпаше вдясно.Оправданието беше, че всички коли били така, щото ако шоферът заспял или се отнесъл нещо да не влезе в насрещното!
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  там е проблема сходимоста е запазена няма луфтове никъде освен в пръта на рейката при това луфта е доста голям оня ден ходих при чичото на един мой приятел сервиза се намира около плиска и нямаше проблеми с накрайници и тем подобни
                  Fiat Croma 2.5TD 86

                  Alfa Romeo 2.5TD 94

                  Коментар

                  Working...
                  X