Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с късите светлини на фиат брава 1,4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с късите светлини на фиат брава 1,4

    Здравейте,колеги от отдавна не бях писал в форума но сега ми се появи следния проблем губят ми се късите светлини докато карам колата и като включа на дълги и върна на къси се появят за малко и пак се губят незная къде може да е проблема според мен не мисля че е сериозен но за зимата без къси светлини направо си е опасно особенно след като ни задължиха да караме на фарове по цял ден.Моля ви някой ако е имал подобен проблем нека помогне ще съм му много много благодарен.
    да бе да

    #2
    Според мен най-добре ходи да ти ги види някои защото от подобен проблем ми се запалиха бошоните

    Коментар


      #3
      Прав е Werti,но ако си малко на ти с токовете,си провери релето за късите.Успех
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        Да благодаря че се отзовахте но бихте ли ми казали къде да търся това реле в купето ли е или някъде при двигателя и колко горе - долу струва едно ново.Благодаря.
        да бе да

        Коментар


          #5
          защо не си провериш връските към ключа защото при мен е от там за проверка сваляш горната кора на волана и пускаш късите и започваш да бараш жиците ако знаеш коя е за късите по добрте но едва ли ако светнат някъде не прави добър контакт откриваш кои е кабела почистваш стяхаш обувката и си готов
          Fiat Croma 2.5TD 86

          Alfa Romeo 2.5TD 94

          Коментар

          Working...
          X