Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се продават дребни пластмасови детайли за Браво/а ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се продават дребни пластмасови детайли за Браво/а ?

    Имам предвид преди всичко малкия страничен мигач от оранжева пластмаска - на калника. Мисля си още за вътрешни дръжки с друг цвят, пепелник, арматурно табло имитиращо махагон, външни дръжки от алумин, топка за скоростния лост, прастмаса с правоъгълен отвор - за касетофон.В Русе или има само груби резервни части или аз не съм обиколил всичките възможни места.[/u]
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    Никъде! Само интернет. Или чисто нови, а те са $$$$$$$$$$$

    Коментар


      #3
      Страничен мигач и пластмасов преходник за касетофона-във всеки магазин за Фиат! Разни алуминиеви екстри в магазините за тунинг, или подобни. Смена на таблото и оригинални дръжки с други... това вече е много сложно и скъпо.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Има един магазин на Фиат на една улици, която е пресечна на Борисова в Русе. Като идваш от гарата по Борисова, на кръстовището на блок Хъшове, завиваш на ляво и караш 20 метра и вляво ще го видиш.

        Коментар


          #5
          Стига да не е еднопосочно ... но ще го потърся блока и пресечката ... не знаех за такъв магазин де. Аз имам фиат едва от Март тази година - за това. Дребните гъзарийки не са ми спешни ама през крушката на мигача ми се кондензира вода под тиксото. Оказа се тук, че софианци по-добре познават Русе от русенците май , а? Мерси за мненията до тук, ама и други ако се сетят за друго място - да пишат.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            Я да питам и аз трябва ми пластамасата на двигателя която е зад капака на клапаните за Брава 1.4 щото оня ден влязох при двигателя и се подпрях с коляно на нея и тя зе че не ме издържа :D .Също така под тази пластмаса има една друга пластмаса , на която се държат кабелите на свещите и е като улей и в него минава един сноп кабели.Съмнявам се да ги има нови но да не пускам нова тема.Някой ако е виждал да каже.Ако някой има тез два "аксесоара" на старо с удоволствие ше ги отнеса....

            Коментар


              #7
              Май го открих магазина - той е доста голям, Технотранс ли му е името ? Един такъв като хипермаркет в една задна уличка надолу се слиза в едно циментово площадче преди рампата на сервиза и стъпълата пред магазина - и се пада зад спирка на бул. Скобелев - в същата сграда има(ше) и фирмен на Винпрома. До Математичеста Гимназия е близо. Аз мислех, че там е само сервиз за диагностика. Имат много марки автомобили написани над щандовете (включително и Фиат). Ще попитам и за тази на двигателя като отида пак през работен ден - можеби още в понеделник. От изложбената на Борисова може да се завие на там наистина - ако е това. Щото като идваш от гарата и завиеш на ляво там на 20 метра от ляво ти остава един денонощен а това се пада от дясната страна на към близо 200 метра на запад. Да не се завива два пъти на ляво в някоя вътрешна след денонощния?
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                Re: Къде се продават дребни пластмасови детайли за Браво/а ?

                niko_ymn написа:
                Имам предвид преди всичко малкия страничен мигач от оранжева пластмаска - на калника. Мисля си още за вътрешни дръжки с друг цвят, пепелник, арматурно табло имитиращо махагон, външни дръжки от алумин, топка за скоростния лост, прастмаса с правоъгълен отвор - за касетофон.В Русе или има само груби резервни части или аз не съм обиколил всичките възможни места.[/u]
                Външните дръжки ако сложиш от Мареа мисля че са по-различни от Бравовите. КАкто и предните брони по-ме кефят от МАреа и мигачите, само че не знам дали съвпадат точно с тези на Бравото/Бравата

                Коментар


                  #9
                  да това и аз съм си го мислил - даже са ми обещали от една морга като разколачат някоя от 1999та с по-запазени - да ми дадат
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    niko_ymn написа:
                    Май го открих магазина - той е доста голям, Технотранс ли му е името ? Един такъв като хипермаркет в една задна уличка надолу се слиза в едно циментово площадче преди рампата на сервиза и стъпълата пред магазина - и се пада зад спирка на бул. Скобелев - в същата сграда има(ше) и фирмен на Винпрома. До Математичеста Гимназия е близо. Аз мислех, че там е само сервиз за диагностика. Имат много марки автомобили написани над щандовете (включително и Фиат). Ще попитам и за тази на двигателя като отида пак през работен ден - можеби още в понеделник. От изложбената на Борисова може да се завие на там наистина - ако е това. Щото като идваш от гарата и завиеш на ляво там на 20 метра от ляво ти остава един денонощен а това се пада от дясната страна на към близо 200 метра на запад. Да не се завива два пъти на ляво в някоя вътрешна след денонощния?
                    Май тоя магазин, който си открил не е този, който имах предвид.Магазинът се намира тук: http://bgmaps.com/map.asp?sid=9813e7...fa&ix=13&iy=23Не знам за колко време ще е активен сайта.

                    Коментар


                      #11
                      В Технотранс обаче нямаха. Намерих един друг магазин аз. Пътепоказателчето например там струва 14 лв. Май Евро97 се казваше магазина. На завоя на края на Скобелев преди спирка Чайка се намира. Даже по-скоро по улицата към Ботев. А този линк не става и не знам дали за същото място говорим.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #12
                        А някой да знае дали външни дръжки от Мареа могат да се поръчат с определен цвят. Досега зелени Мареа, като мойта Брава не съм виждал, но в крайна сметка и черни ще свършат работа.
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          Малко е стaра темата, ама ако не си открил магазина да ти кажа. Не е технотранс. От борисова завиваш по рила, подминаваш денонощното магазинче, подминаваш първата пресечка и преди да стигнещ втората пресечка се оглеждаш в ляво, ще го видиш мъничко магазинче пише Фиат Ланча и т.н. Частите ги намират не от софия а от варна.

                          Коментар


                            #14
                            Може ли да отбележите на тази картинка, не е късно - ще потрябват и други части.
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              Аз също се чудя дали дръжки от Мареа ще станат на Бравото, че искам да са с цвета на купето... Казаха ми че от Алфа стават ама те са още по-скъпи
                              RIP Притежателка на горда Panda RIP
                              Bravo 1.2 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X