Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избор на крома :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при избор на крома :)

    Здравейте колеги,След дълго лутане по различни марки през последните години, съм на път да се върна отново в семейството на ФИАТ. Харесал съм си въпросната Крома : http://www.cars.bg/c351489По снимки изглежда много добре, но въпроса е дали и на живо е така. Молбата ми е към колегите от Ямбол и района - ако някой има възможност да погледне колата за 5 минути и да каже дали си заслужава да бия целият път до Ямбол, защото ако отида до там, то ще е за да я купя.Благодаря предварително, на всички отзовали се
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    #2
    Re: Помощ при избор на крома

    FaceLess написа:
    Здравейте колеги,След дълго лутане по различни марки през последните години, съм на път да се върна отново в семейството на ФИАТ. Харесал съм си въпросната Крома : http://www.cars.bg/c351489По снимки изглежда много добре, но въпроса е дали и на живо е така. Молбата ми е към колегите от Ямбол и района - ако някой има възможност да погледне колата за 5 минути и да каже дали си заслужава да бия целият път до Ямбол, защото ако отида до там, то ще е за да я купя.Благодаря предварително, на всички отзовали се
    Колега ако си решил най-добре иди да си я огледаш сам Задължително тествай автомата в различни режими и имай предвид, че ще е ламя градско. Иначе за тия пари такъв автомобил никак не е лош избор.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      От снимките се вижда, че тази Крома не е с ксенон или не е оригинален и няма DVD/TV.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #4
        pplk написа:
        От снимките се вижда, че тази Крома не е с ксенон или не е оригинален и няма DVD/TV.
        По какво позна, че няма DVD? Не са ли всички с тази мултимедия с DVD? Дори и да няма, това не ми е фактор. Интересуваме да няма проблеми с двигателя и трансмисията и в крайна сметка да не е излъскана само за снимките, а пък на живо да в пълна скръб.Иначе аз задължително ще я гледам и лично, но искам да знам дали си заслужава да се разкарвам до там.
        Fiat Punto 1.7TD
        Mazda 626 2.0
        Fiat Croma 2.4 Multijet

        Коментар


          #5
          FaceLess написа:
          По какво позна, че няма DVD?.
          По това, че имам подобна. :D
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #6
            Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.Колега, мога да ти съдействам, ще изпратя човек, който разбира, да я огледа.Но не го знам кога ще е свободен, за да иде.Иначе аз лично ще бъда в Ямбол чак за Коледа, предполагам, че тогава ще е късно.Ще пиша пак за резултата.П.П. Говорих с моя човек, той каза, че даже я е гледал тая Крома, и че си заслужава. Човекът е Тенко със златното турбинирано Браво (бившо вече), някои колеги го познават. Въпреки всичко, каза, че пак ще иде да я огледа, но най-рано в събота.

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
              Моята си има. :D
              Fat Croma 1.9 16v multijet
              Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

              Коментар


                #8
                pet4o написа:
                Immortal написа:
                Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
                Моята си има. :D
                Има ако ти си го слагал. Тя и моята вероятно след Нова година ще има, ама фабрично нямат.Поне тези преди фейслифта. За по-новите не знам, но тая специално не е от тях.Има диск с мп3, има навигация, телефон, но не чете ДВД и няма ТВ.

                Коментар


                  #9
                  pet4o написа:
                  Immortal написа:
                  Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
                  Моята си има. :D
                  Като караш какво гледаш, клипове, филми или телевизия?
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    pet4o написа:
                    Immortal написа:
                    Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
                    Моята си има. :D
                    Има ако ти си го слагал. Тя и моята вероятно след Нова година ще има, ама фабрично нямат.Поне тези преди фейслифта. За по-новите не знам, но тая специално не е от тях.Има диск с мп3, има навигация, телефон, но не чете ДВД и няма ТВ.
                    Има Кроми с оригинален ДВД и екран. Той се намира на тавана.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Дано да си заслужава, че много ми е легнала на сърцето тази крома. Най-вероятно другата седмица ще пътувам до Ямбол, за да я видя и ако всичко е наред, ще имам за какво да почерпя: )
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        #12
                        BO написа:
                        Immortal написа:
                        pet4o написа:
                        Immortal написа:
                        Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
                        Моята си има. :D
                        Има ако ти си го слагал. Тя и моята вероятно след Нова година ще има, ама фабрично нямат.Поне тези преди фейслифта. За по-новите не знам, но тая специално не е от тях.Има диск с мп3, има навигация, телефон, но не чете ДВД и няма ТВ.
                        Има Кроми с оригинален ДВД и екран. Той се намира на тавана.
                        Това го знаем, говорехме за екземплара от обявата с приложените снимки.
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          #13
                          Тази Крома съм ходил преди месеци, да не кажа година, да я гледам за мой приятел. Тъкмо я обслужваха в сервиз зад автокъщата, когато пристигнахме. Колата е/беше тогава/ хубава, върви като луда, скоростите си включват нормално, без замисляне и претрисане. Вътре е/беше тогава/ много запазена. Щяхме да я вземем, но на продавача нещо му беше легнала и на него, на сърцето, и не му се сваляше от цената, тогава около 8500 или 9000, ако не се лъжа...Спомням си, че тогава се хвалеше, че взима Ямбол-Карнобат за 15 мин. със същата Крома, 200 км/ч не ги усещала
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                          Коментар


                            #14
                            pplk написа:
                            BO написа:
                            Immortal написа:
                            pet4o написа:
                            Immortal написа:
                            Е аз не съм чувал да има такава с DVD/TV изобщо.
                            Моята си има. :D
                            Има ако ти си го слагал. Тя и моята вероятно след Нова година ще има, ама фабрично нямат.Поне тези преди фейслифта. За по-новите не знам, но тая специално не е от тях.Има диск с мп3, има навигация, телефон, но не чете ДВД и няма ТВ.
                            Има Кроми с оригинален ДВД и екран. Той се намира на тавана.
                            Това го знаем, говорехме за екземплара от обявата с приложените снимки.
                            Ами ти може да го знаеш, ама други не го знаят. А очевидно не сподели информация, а само подмяташ нещо.И както виждаш не съм цитирал теб и нищо нямам насочено към теб.В крайна сметка както значение тая Крома какво има записано.Отива се, гледа се и ако се харесва се купува. Дали има Дивиди, Мивиди и Ку...а в комплект, добре дошло. Важното е, че има стъклен таван, което е много по-добре от някакъв тъп монитор (лично мнение).
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Колега ВО, ако ти не четеш, то това не означава, че и другите не го правят.
                              FaceLess написа:
                              pplk написа:
                              От снимките се вижда, че тази Крома не е с ксенон или не е оригинален и няма DVD/TV.
                              По какво позна, че няма DVD? Не са ли всички с тази мултимедия с DVD? Дори и да няма, това не ми е фактор.
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар

                              Working...
                              X