Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да си купя???? 1.2 16v 6 ск или 1.8hgt ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    didich написа:
    За данъка зависи в коя община ще е регистрирана колата, че на всякъде цените варират с доста. Аз съм с регистрация СО и данъка преди да направи 14 години беше около 170лв, тази година платих 110лв Не се лъжи много по 6-те скорости, защото са толко къси, че като излезеш на магистралата и ти се иска да имаш 7-ма, да не кажа и 8-ма скорост.Ако имаш възможността ги покарай и двата модела, но седнеш ли в HGT-то и ти се появи усмивката на лицето, другата няма да искаш да я караш При спортинга май изпускателния колектор вървеше заедно с катализатора, май имаше и две ламбда сонди, дано не дойде време за смяна на катализатор, че май цената беше космическа, ако се купува нов.п.п. chokicha, спортинга е 80к.с.
    Не съм карал с 6 ск, предното ми Пунто беше 1.7 тд с много къса пета, това сегашното е същата работа- много обороти, ниска скорост и съответно голям и неоправдан разход. Не знам как са им кутиите нито на Спортинга нито ХГТ- то. От двете - погледнати визуално- ми харесва Спортинга от друга страна знам че вървежа на ХГТ- то ще е доста по- добър.Още не мога да реша кви да ги свърша

    Коментар


      #17
      HChavdarov написа:
      .... От двете - погледнати визуално- ми харесва Спортинга ...
      За колите от обявите ли става дума, защото реално двата модела чисто визуално по принцип са абсолютно еднакви, отделяш само едни 300-500лв, купуваш някои джанти, които те радват и колата става съвсем друга
      punto HGT

      Коментар


        #18
        didich написа:
        HChavdarov написа:
        .... От двете - погледнати визуално- ми харесва Спортинга ...
        За колите от обявите ли става дума, защото реално двата модела чисто визуално по принцип са абсолютно еднакви, отделяш само едни 300-500лв, купуваш някои джанти, които те радват и колата става съвсем друга
        Една кола от вън погледната е джанти и боя. Джанти имам и 16- ки и 14-ки .Повече ме интересуват характеристиките на колите, но вече добих някаква представа и за двата вида, сега остава да реша коя ще е :D

        Коментар

        Working...
        X