Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто-бушони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто-бушони

    Поздрави. Някои може ли да ми помогне с информация каде се намират на пунто 1,2 бушоните. Какво има също под един капак в жабката които не знам защо не мога да отворя ( страх ме е да не счупа едно нещо дето се върти)Става въпрпс точно за бушоните които са за авариините

    #2
    F1-15A-крушките-ав.светлини,стоп,табло и др.F9-10A-реле аварийнии двата са на левия панел с бушони-вляво под решетката на таблото-капачката ниша- отвиват се болтовете за отваряне-на гърба на капачката има символи/пиктограми/кой за какво eВсички бушони може да ги видиш тук http://punto.mysteria.cz/elro.htm
    Прикачени файлове
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      благодаря колега отивам да пробвам

      Коментар


        #4
        Oprawi se беше се само като барнах това бушонче. нека обобща дали правилно съм разбрал. В ляво под таблота са бушоните за светлени авариини мигачи и т. н. Има и един за вентилатор но тогава защо имам още със знак вентилатор в една кутия в ляво от двигателя в моторния отсек. Там също по средата зад двигателя има 3-4 бушона за водната помпа ли са и за какво друго? А в жабката не видях какви са на долу ли се отваря капачето .

        Коментар


          #5
          Бушони-Пунто

          Ползвай линка към чешкия сайт ,там ги има всичките...В ляво е за вентилатора в купето,при мотора-вентилатора за радиатора,в средата на мот.отсек-горивна помпа,запалване/инжекцион,климатик.В жабката-ел.стъкла,централно и др.второстепени вериги...ключалката се завърта на 90 гр. и се отваря надолу
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            Благодаря на всички за отзива Стана ми ясно вече

            Коментар

            Working...
            X