Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел.Стъкла Уно проблем.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел.Стъкла Уно проблем.

    Снощи се прибирах от работа и лявото стъкло (шоферското) работеше , сутринта тръгвам за работа и отказа нито надолу нито нагоре. като натисна бутона и ми премигва таблото (дигитално е) . Което ме навежда до мисълта че ток до стъклото отива обаче явно проблема е в електромотора. Ако някои се сеща от какво друго може да е да каже или ако е имал същия проблем. П.П: Дясното стъкло си бачка,след малко обличам гаштеризона и ще го мъча нещо.Поздрави, НСО
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    Проблема е в ел.моторчето не е в механизма. Лагерите и четките са дали фира и за това неработи.така че търся/ купувам това моторче . Като марка е БОШ , записах му номера и ще проверя колко струва. Ако някои има или знае от къде да се намери да свирка.
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      така аз имах същия проблем и моя приятел се зае моя проблем беше че дясното стъкло се качаше по бавно намоменти даже спираше и трябваше да му се помага..намерих си аз втора употреба сещото дясно работещо и тръгна да го слага той преди да го сложи му викам даи да го пробваме пак.И му сложи буксите и аз бам копчето на горе и се разви до край .ротора на моторчето е кух със спераловидна форма и жилото и то е със спераловидна форма но много по малко компенсира се разтоянието с едни съчми (дето паднаха на пясака) и с половината не ще да върви съответно пак старото и сега е зима и не ти трябват прозорците...ако намериш комплект дясното за мен ако намериш нови пак аа също търся и дръжката за затваряне на вратата от вътре на нея седи бутона за прозорците...и тя ми е счупена.......
      uno turbo 1.3 i.e' 86
      renault 19 1.8 16v
      uaz 469 4.0 turbo
      renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
      trabant 601 69'

      Коментар

      Working...
      X