Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за сегменти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за сегменти

    Здравейте искам да разбера дали има разлика в сегментите за дизелови и бензинови двигатели, в смисъл ако са един и същи размерГрешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

    #2
    Интересен въпрос.Не би трябвало да има разлика.
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      По скоро да ли са еднакви като материал ли? Еднакви като размер не знам не ми се вярва да имат други разлики но знае ли човек....
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #4
        Накратко ми трябват сегменти за дизелов ДВГ Ф67 но не мога да намеря или цената е убийствена,а на същия размер за бензинови двигатели е фраш и на смешни цени.Та въпроса ми е по скоро за материала от който ги правят да ли е еднакъв?
        който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

        Коментар


          #5
          дизела е с по яка компресия почти двоино от бензина сигурно са по яки серментите но предполагам само

          Коментар


            #6
            Технолозите на Дружба Разград навремето караха стажа си при нас във Военния завод в Търговище.Пиши на лични на колегата Раокарс от Разград-може да се навие да иде и ги пита.А иначе твърдостта им е една и съща мерено с Роквел а предполагам и износоустойчивостта.Какво ще побългаряваш?
            Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

            Коментар


              #7
              Между другото в ръководството за ремонт и подръжка на Фиат Уно на Аутопойнт(дебелата корица) имаше съвети на различните двигатели как пасват сегменти от разни руски автомобили.Не мога да се сетя,а и я нямам пред мен книгата да погледна,но на 1.7Д пишеше,че може да се монтират сегменти от Москвич 408 или ЗАЗ 965.За да го напишат според мен в тая според мен що годе сериозна книга значи е напълно осъществимо да се сложат сегменти от бензинов на дизелов автомобил.Ще следя темата с интерес!
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                #8
                кроко61 написа:
                Технолозите на Дружба Разград навремето караха стажа си при нас във Военния завод в Търговище.Пиши на лични на колегата Раокарс от Разград-може да се навие да иде и ги пита.А иначе твърдостта им е една и съща мерено с Роквел а предполагам и износоустойчивостта.Какво ще побългаряваш?
                трактор не мога да намеря размер Ф67 от какъвто и да е дизелов двигател и за това викам да питам имали разлика тука намерих Caber всякви размери на разумна цена и за това се интересувам
                който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

                Коментар


                  #9
                  white_shark написа:
                  Между другото в ръководството за ремонт и подръжка на Фиат Уно на Аутопойнт(дебелата корица) имаше съвети на различните двигатели как пасват сегменти от разни руски автомобили.Не мога да се сетя,а и я нямам пред мен книгата да погледна,но на 1.7Д пишеше,че може да се монтират сегменти от Москвич 408 или ЗАЗ 965.За да го напишат според мен в тая според мен що годе сериозна книга значи е напълно осъществимо да се сложат сегменти от бензинов на дизелов автомобил.Ще следя темата с интерес!
                  Е да ама тогава на руснака не му свидеше ма’триал
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар

                  Working...
                  X