Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странични огледала: всички ли са с подгряване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странични огледала: всички ли са с подгряване?

    Искам да попитам някой компетентен дали всички огледала на Браво,Брава,Мареа да с подгряване?Питам защото моята брава я купих с неоригинални огледала а с други(с мигачи на тях),но кусура им е,че са много малки и не се вижда хубаво и мисля да ги сменям.Знам само,че моите оригинални са били ел.,защото си имам копчета за регулиране.Мога ли да си взема с подгряване и как да разбера дали оригиналните също са били?
    FIAT BRAVA 1.6 16v

    #2
    Re: Странични огледала: всички ли са с подгряване?

    bg_bombeto написа:
    Искам да попитам някой компетентен дали всички огледала на Браво,Брава,Мареа да с подгряване?Питам защото моята брава я купих с неоригинални огледала а с други(с мигачи на тях),но кусура им е,че са много малки и не се вижда хубаво и мисля да ги сменям.Знам само,че моите оригинални са били ел.,защото си имам копчета за регулиране.Мога ли да си взема с подгряване и как да разбера дали оригиналните също са били?
    всички ел огледала са с подгрев.за по сигурно виж буксата но съм сигурен че е с подгрев
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Re: Странични огледала: всички ли са с подгряване?

      не всички имах браво гт 95 година и не беше новоти ми 2000 година е с подгрев

      Коментар


        #4
        Не всички ел. огледала са с подгряване. Има само ел. без реотани. Аз в момента се занимавам да сложа ел. на мястото на механични, като съм си взел инсталация от Мареа без подгряване, а огледалата са ми с реотани и трябва да се пусне още един + от релето за подгряване на задното стъкло.
        Fiat Bravo 1.6 16V '99
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
        Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
        ------------------------------------------------------------
        Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

        Коментар


          #5
          А тези ел. огледала на Мареа HLX седан с подгрев ли са ? на буксите им мисля че бяха с по малко кабели на лявото огледало и с повече кабели на дясното огледало + (датчик за външна температура) и ако има как се задействат нагревателите на огледалата с копчето за нагревателя за задното стъкло или като се завърти врътката на климатроника на положение МАХ ?
          Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

          Коментар


            #6
            pavel88 написа:
            А тези ел. огледала на Мареа HLX седан с подгрев ли са ? на буксите им мисля че бяха с по малко кабели на лявото огледало и с повече кабели на дясното огледало + (датчик за външна температура) и ако има как се задействат нагревателите на огледалата с копчето за нагревателя за задното стъкло или като се завърти врътката на климатроника на положение МАХ ?
            Пускат се с копчето за подгрев на задното стъкло.
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар

            Working...
            X