Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отстраняване на лепкаво покритие върху пластмасовите части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отстраняване на лепкаво покритие върху пластмасовите части

    Колеги, здравейте! Не знам дали тук е обсъждана темата и дали някой е имал подобен проблем, но нямам много време за преглед на всички теми. Та имам проблем с покритието на жабката и отстрани по пластмасовата част. Сякаш се е размекнала пластмасата. Има някакво покритие, което не знам как се е размекнало, но е много лепкаво и при допир много цапа. Особено когато се допреш с дънки и панталони. Бихте ли ми дали съвет как да го премахна или как да реша този проблем. Ще е доста грозно да го стържа. Някакви препарати дали биха свършили работа? Благодаря ви предварително!

    #2
    Меглио, топла вода и не прилагай натиск !След това се пръска със силиконов спрей.Натиск=побеляване на пластмасата !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Меглио, топла вода и не прилагай натиск !След това се пръска със силиконов спрей.Натиск=побеляване на пластмасата !
      Имах същия проблем, но на друго място и пробвах със стъргане, но после стана много грозно, та си купих направо нова пластмасата. Emzo, какво да правя, когато корите на вратите, а и таблото са започнали да побеляват ? Мисля да ги боядисам, ама не знам боята каква трябва да бъде...та, ако някой знае да сподели.
      Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

      Коментар


        #4
        вземи си обезмаслител пръскаш и триеш с парцал.
        FIAT STILO 1.6 16V. 2002

        Коментар


          #5
          Виж тук :http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...985&highlight=

          Коментар


            #6
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Много ви благодаря, колеги! И аз съм със Стило. Тези дни ще свърша тази работа. Че доста приятели си изпатиха вече.

              Коментар

              Working...
              X