Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Средно (празно) копче на централната конзола - Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Средно (празно) копче на централната конзола - Браво

    Днес се захванах да си вадя AUX вход към радиото (182M), за да си слушам музика от телефона и да си чувам навигацията по-добре, когато я използвам Речено-сторено - имам си AUX. Има, обаче, едно условие и един проблем - за да се чува звука от AUX входа, трябва радиото да премине в режим TAPE, а механиката ми за възпроизвеждане на касетка я няма, откакто е купена колата :D Реших проблема с даване на късо на 5то и 6то краче отляво надясно на буксата за касетофона (вътре в радиото). Решил съм да си изкарам бутонче, което да прекъсва веригата (че и радио ми се слуша понякога).Идеята ми е да се използва неактивния среден бутон от централната конзола (на снимката), като по този начин ще се запази оригиналния вид (иначе инам 251262958 идеи как да стане с разни 3rd party ключета и простотии, но много държа на оригиналния интериор).Да пристъпя към въпроса: за какво е този "среден" бутон? Предполагам, че има модели, при които не е само за украса, а има някаква допълнителна екстра И дали такъв би могъл да се вгради на мястото на моя неактивен среден бутон? P.S. Извинявам се, ако темата се повтаря, но не успях да намеря сходна.
    Прикачени файлове

    #2
    Това не е бутон, за твое разочарование. Там се монтира светодиода за фабрична аларма.

    Коментар


      #3
      Да, сега на светло разглобих конзолата, за да разгледам какво може да се направи. Явно нищо или поне аз не се сещам. Не са копчетата, както си го представях (на всяко с по 2 стърчащи кабелчета зад него ) , а всичко е на платка с една букса излизаща от нея...

      Коментар

      Working...
      X