Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

KAPCI марка за автобои и други

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    KAPCI марка за автобои и други

    Колеги споделете мнения за тази марка. Ако някой от вас е бояджия и е ползвал нека каже струват ли като качество или са поредната измишльотина на пазара.
    Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

    #2
    Ами аз ползвам блажна боя на BORO ... ама то нали си боядисвам оградата дома само ,та не знам за другите.....
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Питам защото боядисаха пунтото с такава,лак и боя. Седмица след като не беше вадена от гаража,ходих на село,където през ноща валя. На сутринта по тавана имаше големи дебели капки,които седяха някак странно,понеже не съм виждал след дъжд така да изгледат преди. Както и да е,изсъхнали са наобяд,и забелязах очертания явно образувани от варовика във водата,само периферията от капката,които не се махат с каквото и да се опитам да ги зачистя (забърша) . Ядосан съм,но нищо немога да направя понеже колата я боядисаха по роднинска връзка,и нямам варианти да се карам и наказвам. Затова каквото такова,обеца на ухото. Сега събирам мнения,понеже ме е страх дори да я закарам на автомивка от притеснения за последствия. А тези петна от капки идея си нямам как мога да махна,незнам пастиране дали би помогнало,особено при неясен производител на лака,и неотдавна след като е нанесен.
      Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

      Коментар


        #4
        Капките седяха в почти кръгли или бъбрековидни форми,които не се разливаха а сякаш бяха върху мазна повърхност
        Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

        Коментар


          #5
          То боядисването не се изчерпва само с това да си купиш боя , а има подготовка и т.н.Да не говорим , че ако и боята не е подготвена както трябва нищо не става. Говоря за пропорция разредител втвърдител и в последствие съхнене (изпичане).
          Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
          Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

          Коментар


            #6
            пич,радвай се ,че имаш такива капки ,това е от лака или така да се изразя от новата боя-нещо нормално

            Коментар


              #7
              Варовиковите петна нямат връзка с марката на лака и базата- стават на всяка боя. Пастиране оправя нещата, принципно казват че с оцет падат но не съм пробвал.
              Фиат Крома 1.9 16v+
              Фиат Браво 1.6 16v
              Фиат Мареа 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Много добър продукт !!!От 3-4 години работим с продуктите на KAPCI в нашия сервиз и не сме имали абсолютно никакви проблеми.Цветовете се получават много добре разрежда се 1:1 с разредител и е много покривна.Автобоите на KAPCI са много добро решение не се притеснявай.Качествен продукт.

                Коментар


                  #9
                  Един човек да е чувал за тази марка автобои,който и да попитам вдига рамене Надявам се да изкара дълго,но времето ще покаже
                  Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    Капките вода нали са в последствие -след боядисването и не би трябвало да е проблем от боядисването или боятаТрудно се маха ако водата или окисите са повредили боята преди да засъхне добре Пробвай с паста за полиране би трябвало да се оправят нещата
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар

                    Working...
                    X