Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на нов автомобил, моля за помощ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Туй последното стило , мое да има климатроник, ама няма един прост ASR.Аре няма нужда ...
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Да, той и човека това ми разправя, че не знае как няма ASR. А и като го запалих вътре много вибрации имаше... нормално ли е?

      Коментар


        #18
        yo_brava написа:
        Да, той и човека това ми разправя, че не знае как няма ASR. А и като го запалих вътре много вибрации имаше... нормално ли е?
        Миии... нормално е, всеки кат му се разбъзика двигателя, най-напред опитва да изработи някого. Не даваш парата, докато не се убедиш, че всичко е на 6. Не е престъпно да търсиш и друга марка, то да ти кажа, след многото "похвали" за стило из форума, реших да го прескоча и да се включа по-нататък в новото браво, но то и за първото браво първоначалните сведения бяха за доста неприличен разход за браво/брава, което се преглъща с газово и т.н. То само това му трябва на човек, да се натика с някой потрошен дарак.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #19
          Прав си колега. Аз не знам поради какви причини, но много искам Стило. Страшно много ми харесва и след Бравата си мисля, че Фиат не са лоши автомобили.

          Коментар


            #20
            Plastex написа:
            yo_brava написа:
            Да, той и човека това ми разправя, че не знае как няма ASR. А и като го запалих вътре много вибрации имаше... нормално ли е?
            Миии... нормално е, всеки кат му се разбъзика двигателя, най-напред опитва да изработи някого..
            Нормално е, защото не е сменил тампона на ск. кутия - 150=170лв.А не, че му е разбъзикан двигателя.Не се изказвайте неподготвени.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              emzo написа:
              Нормално е, защото не е сменил тампона на ск. кутия - 150=170лв.А не, че му е разбъзикан двигателя.Не се изказвайте неподготвени.
              Аз , ако продавам, бих го прежалил този разход, а ти?
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #22
                А според теб, аз бих ли чакал продажбата на автомобила, за да го приспадна като цена ?Той ще кара 1 г. или повече стило и няма да е сменил въпросния тампон и ..... смятай колко ще се е грижил за колата....
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Колеги, днес се развозих до Сливен да видя едно Стило в "много добро състояние" (така пишеше в обявата). Оказа се, че му е спукано челното стъкло, пукната задна броня, някакви грешки имаше по таблото та светеха и това което най-много ме разубеди беше, че в горната част на двигателя имаше доста стекло се масло... Човека почна да ми обяснява как са го били оляли при смяната на маслото и че заради това място при дроселовата клапа (дето си им тече масло на Стило ) маслото е повече... Качих се да я пробвам и не ми хареса и на вървеж как е. Аз му казах, че няма да бързам и ще му звънна допълнително. Ето обявата http://olx.bg/fiat-stilo-fiat-stilo-i50397949 От какво може да е това масло? И ако има някой, който иска да ме разубеждава за Стило нека е сега... Нещо почвам да се чудя....

                  Коментар


                    #24
                    И веднага друг въпрос :D Има един пич дето ми предлага едно със сменяван двигател и имал фактура за него. Може ли да се сблъскам с неприятности в КАТ?

                    Коментар


                      #25
                      И защо точно Стило?Какво очакваш като цяло?
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар


                        #26
                        yo_brava написа:
                        И веднага друг въпрос :D Има един пич дето ми предлага едно със сменяван двигател и имал фактура за него. Може ли да се сблъскам с неприятности в КАТ?
                        Това стило да не е в Куртово Кунаре
                        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                        Коментар


                          #27
                          yo_brava написа:
                          За мен обява за кола в продавалника е нещо несериозно, има достатъчно много специализирани сайтове за коли. От другите му обяви съдя, че той се е отдал на търговийка с каквото му попадне.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #28
                            NikMar написа:
                            От другите му обяви съдя, че той се е отдал на търговийка с каквото му попадне.
                            Това не е показател, като се зарина с боклуци, и аз ги чистя за време. Но ако колегата ще обикаля за всяка кола, която го дръпне с некоректното описание на някого, ще натрупа доста разход по горива и пак е в изходно положение. Добре е, като хареса нещо, да помоли някой колега от района да и хвърли едно око, поне такива външни повреди ще се изяснят още в началото. А иначе добра кола май никой няма да иска да я даде за 3000 лв...
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              #29
                              Да събере някой лев и да скача на по-читав екземпляр.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #30
                                kimirai написа:
                                yo_brava написа:
                                И веднага друг въпрос :D Има един пич дето ми предлага едно със сменяван двигател и имал фактура за него. Може ли да се сблъскам с неприятности в КАТ?
                                Това стило да не е в Куртово Кунаре
                                Да колега, в Куртово е. Но никой не каза дали ще имам проблеми като е сменяван двигателя? А за сега спирам с обикалянето! Днес и до Стара Загора ходих и всичко беше наред по колата, но не му работеше таблото. Само лампата на AIR BAG-a и за светлините светеха, като тази за светлините светеше постоянно. Отказах се и от тази... Май ще събирам още някой лев за по-скъпа. Ще ми се е Стило, но май ще оглеждам и други...

                                Коментар

                                Working...
                                X