Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Термостат - Производител????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Термостат - Производител????

    След като поизчетох всичко писано за термостати не ми стана ясно каква марка са термостатите за първоначално вграждане? т.е кои са за предпочитанев Повечето магазини продават някакви VERNET то и аз се набутах с такъв по простата причина че не ми намериха BEHR
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    BEHR е маркатапоне моя беше такъв
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      За Бенц-а само BEHR и WAHLER за Фиатката направих компромис (просто нямаше наличен ) дано да не съжалявам
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        Стария, който свалих заседнал в отворено положение беше BEHR. Новия, който си купих е VERNET за 35-36лв. а BEHR ми предлагаха на тройно по-висока цена! Вече сигурно повече от година карам с VERNET и отваря като по учебник Казват, че VERNET са скапани, но засега нямам ядове, а пък и да имам... евтини са и се сменят лесно.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Аз пък преди година и половина си купих Vernet - още отначало ми играеше стрелката на температурата. Но сега като захладняха температурите, на дълъг път температурата ми пада до около 60 градуса. Което за мен е признак, че този термостат почти не функционира. А цената му беше около 70 лв., не беше евтин.
          Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

          Коментар


            #6
            spark написа:
            Стария, който свалих заседнал в отворено положение беше BEHR. Новия, който си купих е VERNET за 35-36лв. а BEHR ми предлагаха на тройно по-висока цена! Вече сигурно повече от година карам с VERNET и отваря като по учебник Казват, че VERNET са скапани, но засега нямам ядове, а пък и да имам... евтини са и се сменят лесно.
            освен да ти кажа че си голям късметлия друго незнам, аз вече VERNET никога
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              KPAHK написа:
              За Бенц-а само BEHR и WAHLER за Фиатката направих компромис (просто нямаше наличен ) дано да не съжалявам
              Нали е за Бенц-а - може. А за фичо става и дървена канелка, а? Що ли ми е познато отнякъде...
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                тъй или иначе я има темата !Някой знае ли кой е официалният вносител на Wahler за България !или къде ги продават тия термостати,че с Behr ментаци се е напълнил май пазара !Само на фиатките ментаци няма още
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  Re: Термостат - Производител????

                  KPAHK написа:
                  След като поизчетох всичко писано за термостати не ми стана ясно каква марка са термостатите за първоначално вграждане? т.е кои са за предпочитанев Повечето магазини продават някакви VERNET то и аз се набутах с такъв по простата причина че не ми намериха BEHR
                  BEHR е фирмата за оригинално вграждане все-още, виж в сайта до подписа ми има три вида - въпрос на избор!

                  Коментар


                    #10
                    Wahler - прозават в НЕЛАС - Дървеницаа за съжаление Бенца замина сега се издирва НОВ
                    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                    Коментар

                    Working...
                    X