Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове,стопове и броня на МК2 съвместими ли са с МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фарове,стопове и броня на МК2 съвместими ли са с МК1

    Много ми се иска да сложа на пунтото ми фарове,брони и стопове от мк2 ама незнам дали ще стане .за това ви питам.. аз силно се съмнявам за броните и за стоповете но поне за фаровете.. някой? опитвал ли е става ли???

    #2
    С помоща на ъглошлайфа всичко е възможно. Няма да станат без преправяне на ламарините.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Стават! 100%!
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        iakvvu написа:
        Стават! 100%!
        Колега, като отговора ти е толкова категоричен, обясни как за бога ще станат, ако имаш впредвид без препряване на ламарини?Ако си го казал с ирония, ОК, ама това доста би подвело колегата!
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          да по принцип няма невъзможни неща но е играчка .Аз съм виждал стопове от гранде пунто на пунто мк2

          Коментар


            #6
            gergov 1973 написа:
            да по принцип няма невъзможни неща но е играчка .Аз съм виждал стопове от гранде пунто на пунто мк2
            мерси на всички за мненията ви ... .... ясно......МОЖЕ НО Е ИГРА..

            Коментар


              #7
              ь

              gari_niko написа:
              gergov 1973 написа:
              да по принцип няма невъзможни неща но е играчка .Аз съм виждал стопове от гранде пунто на пунто мк2
              мерси на всички за мненията ви ... .... ясно......МОЖЕ НО Е ИГРА..
              моето мнение колега е да си купиш направо мк2 и да не се занимаваш да преправяш тази но ти си решаваш
              FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

              Коментар

              Working...
              X