Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кори под двигателя - Преместена!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кори под двигателя - Преместена!

    Колеги, опитвам се да намеря кори /втора употреба/ по двигателя и за десния калник за FIAT Bravo. Някой да ми даде съвет каде да търся, моля

    #2
    Re: Кори под двигателя

    Muerte написа:
    Колеги, опитвам се да намеря кори /втора употреба/ по двигателя и за десния калник за FIAT Bravo. Някой да ми даде съвет каде да търся, моля
    аз не знам от къде, ама защо си сложил темата в Evergren
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      0889433121 - Николай - Морга ...Адрес: с.Мартен Русенско - стопанския дворАнКол ЕООДАдрес: София; бул. Цариградско шосе, Вилна зона ВранаТел.: (02) 974 3830; Факс: (02) 974 3231Дейност: Авточасти втора употребаАвточасти ООД - "Италианеца"Адрес: бул. Овча купел 87тел.: 02 / 955 54 76, 855 80 38Дейност: Авточасти втора употребаТова за мен са най-популярните ....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        За съжаление много е трудно да си намеря това, което търся. При горепосочените няма. Ако Ви хрумне нещо - моля споделете

        Коментар


          #5
          Откажи се приятел , аз също търсих кора за двигателя, ама....

          Коментар


            #6
            Ако става дума за кората под двигателя,мисля,че Ванто Трейд ги доставят, но с поръчка.Последния път когато бях там ноември 2004, бая се поозориха докато е свалят,но им казах,че ги утрепвам ако от кората падне косъм! Те ме "успокоиха",че ги доставяли нови за около 170-180 лв.За мен тя е доста важна част,защото колата е Брава дизел и доста обезшумява.При "италиано" в Овча купел ги няма,не са ги и имали.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              Ако става дума за кората под двигателя,мисля,че Ванто Трейд ги доставят, но с поръчка.Последния път когато бях там ноември 2004, бая се поозориха докато е свалят,но им казах,че ги утрепвам ако от кората падне косъм! Те ме "успокоиха",че ги доставяли нови за около 170-180 лв.За мен тя е доста важна част,защото колата е Брава дизел и доста обезшумява.При "италиано" в Овча купел ги няма,не са ги и имали.
              Обезшумява? наистина ли оказва влияние за шума в купето?

              Коментар


                #8
                Да Alexius,Пробвал съм го няколко пъти.Пък и основното и предназначение е това.Какво ще предпази от евентуално съприкосновение с предмет тази материя.То е нещо като полиуретан или нещо подобно,а от вътрешната страна има още един тъпък слой.Не си ли забелязал,че като ти работи двигателят върху снежна покривка шумът му става съвсем друг?Тя моята е пострадала малко от предишната собственичка,ама съм я позакрепил със свински опашцици.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Не само от шум пази, а и от боклуци. Пази и най-долната ролка. Казвам Ви колеги - пазете си ролките. Скоро от блокирала ролка правих основен ремонт на BRAVO HGT. Мъка-а-а

                  Коментар


                    #10
                    Има една морга на околовръсното-ако идваш от Овча купел точно на светофара за Суходол от дясната страна.Там има със сигорност.0885/222-3330888/872-872УСПЕХ! :D
                    Brava JTD ELX
                    105 к.с.99"

                    Коментар


                      #11
                      Преди години имах Шкода 105 л-на нея под двигателя дупка не бях оставил-поцинкована ламарина,нитачка и болтове,като всъдеход я бях направил :D .Ако се направи така обаче,ще пази само от кал и боклуци,но за шумозаглушаване-едва ли?Даже може да се появят и резонаторни вибрации при определени обороти
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #12
                        търсиш търсиш и не наммираш и накрая си разкрояваш от ламарина, стига да има от къде да им свалиш размерите. без тях става мърлящина в целия кош, остави шума, съсипия на сума джаджи . имах камъни в алтернатора даже, ролката я сменях на 3 месеца, процепил се маншона на кормилната щанга и вътре хомогенна смес от масълце и калчица придрижено със звучно похлопване

                        Коментар


                          #13
                          damianoff написа:
                          Преди години имах Шкода 105 л-на нея под двигателя дупка не бях оставил-поцинкована ламарина,нитачка и болтове,като всъдеход я бях направил :D .Ако се направи така обаче,ще пази само от кал и боклуци,но за шумозаглушаване-едва ли?Даже може да се появят и резонаторни вибрации при определени обороти
                          помня го шкодилака с ламаринка става, ама не да обшиеш сичко,а само там където са били преди пластмаските. трудно се намират втора употреба щото на тез катастрофирали автомобили липсват

                          Коментар


                            #14
                            Установил съм че без кора отдолу няма смисъл да чистиш двигателя точно за 10 км става пак на прасе... Нкой не се ли сеща къде може да се намери такова нещо. става и от 155 145 дедра делта... така че не питайте само за вашия модел поне при мене става от тези модели, а относно обезшумяването това е като кичето на предния какапк откакто го сложиш шума отвън спадна драстично. Мене ме притеснява на модела "направи си сам" че може да наруши значително охлаждането на маслото картера и въздушния поток в коша, а вярвайте ми той се изчислява при направата на орогоналния капак

                            Коментар

                            Working...
                            X