Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто джанти 15 цола опират???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто джанти 15 цола опират???

    Здр колеги, джантите са 15-ки размер 185/55/15, опират в калниците. Не знам, сигурно е от пружини или амортисьори, кажете и Вие някакво мнение ако имате. Колата е внос от Австрия, всичко е оригинално, трябва ли да опират? Фиата е Пунто 2000 година, 1.9JTD 80к.с. Взех го с 14-ки 175/65/14.Редактирано мнение и заглавие.Писането с главни букви се приема като викане. Потребители които често нарушават това правило ще бъдат предупреждавани. Модераторски екип на fiat-bg.org
    asdasd

    #2
    Големият шрифт се приема за викане ! Никой няма да ти каже нищо,редактирай си поста !
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      cs_aleksandar написа:
      Големият шрифт се приема за викане ! Никой няма да ти каже нищо,редактирай си поста !
      ок разбрах мерси
      asdasd

      Коментар


        #4
        колега няма причина да опират какво ЕТ са джантите пунто МК2 спортинг е заводски на 15 цола и гуми 185/55/15 може да са рязани или сменяни пружините или джантите да са с малко ЕТ

        Коментар


          #5
          Дай снимка да видим джантите, ако е нещо познато характеристиките ще изкочат сами , иначе и пунто хгт излиза от завода с 15" 185/55 и няма драми, отделно окачването за пунто HGT и пунто JTD го водят еднакво
          punto HGT

          Коментар


            #6
            didich написа:
            Дай снимка да видим джантите, ако е нещо познато характеристиките ще изкочат сами , иначе и пунто хгт излиза от завода с 15" 185/55 и няма драми, отделно окачването за пунто HGT и пунто JTD го водят еднакво
            мерси много за инфото мисля че утре ще имам снимки на колата и джантите направо да видите как стоят нещата
            asdasd

            Коментар


              #7
              Непрекъснато ли опират или само при пълен ляв/десен? При мен 195/50 опират при пълен ляв/десен, въпреки, че като диаметър отговарят на оригиналния 155/80/13 размер.

              Коментар


                #8
                Painfall написа:
                Непрекъснато ли опират или само при пълен ляв/десен? При мен 195/50 опират при пълен ляв/десен, въпреки, че като диаметър отговарят на оригиналния 155/80/13 размер.
                При теб опират, защото джантата и гумата са по широки спрямо малките джанти
                punto HGT

                Коментар

                Working...
                X