Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа Темпра/Типо 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа Темпра/Типо 1.4

    Изгоря ми бензиновата помпа. Успях да я отворя и открих това.Гумения маншон на помпата (снимка 1)и уплътнението около гърловината ( снимка 2 )се бяха разпаднали. Моторчето е Bosch 0580453502. Някой знае ли къде се продават такива?Намерих тази гума: на сайта на AXM auto, но не знам дали ще пасне.

    #2
    Свържи се с колегата mitaka_71 . Може да ти предложи резервен комплект на гумените уплътнение на помпата

    Коментар


      #3
      За гумата около помпата си се ориентирал точно,или AXM или Еврото,моита е от първото.Тази от горе ми беше здрава
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        #4
        точно тая гума дето си постнал ми се беше разложила и парченца от гумата ми запушиха помпата и изгоря , сложих друга помпа без гума и няма ядове
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          fuel injekcion написа:
          точно тая гума дето си постнал ми се беше разложила и парченца от гумата ми запушиха помпата и изгоря , сложих друга помпа без гума и няма ядове
          Ами без гума не хлопа ли помпата? И тоя маншон май пази да не се засмуква бензин отвсякъде, а само този преминал през филтъра...или на мен така ми се струва? Тъй като моя се беше разпаднал и нямам наблюдение дали изцяло затапва филтърната кутийка отгоре или само е уплътнява и обира вибрациите?

          Коментар


            #6
            tanaki написа:
            fuel injekcion написа:
            точно тая гума дето си постнал ми се беше разложила и парченца от гумата ми запушиха помпата и изгоря , сложих друга помпа без гума и няма ядове
            Ами без гума не хлопа ли помпата? И тоя маншон май пази да не се засмуква бензин отвсякъде, а само този преминал през филтъра...или на мен така ми се струва? Тъй като моя се беше разпаднал и нямам наблюдение дали изцяло затапва филтърната кутийка отгоре или само е уплътнява и обира вибрациите?
            ами само малко се клати помпата щото няма гума която да я държи в средата ,но работи и качва бензин с пълна сила
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар


              #7
              .

              tanaki написа:
              fuel injekcion написа:
              точно тая гума дето си постнал ми се беше разложила и парченца от гумата ми запушиха помпата и изгоря , сложих друга помпа без гума и няма ядове
              Ами без гума не хлопа ли помпата? И тоя маншон май пази да не се засмуква бензин отвсякъде, а само този преминал през филтъра...или на мен така ми се струва? Тъй като моя се беше разпаднал и нямам наблюдение дали изцяло затапва филтърната кутийка отгоре или само е уплътнява и обира вибрациите?
              На този тампон му е точно това идеята да не влиза бензин от всякъде,а другия вариант е цедка от долу на помпатаАз лично си сложих помпа на Спектроматик и бях доволен
              Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
              EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
              EX.Fiar Ritmo 105TC

              Коментар

              Working...
              X