Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стават ли за Пунто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стават ли за Пунто?

    колеги стават ли за Пунто тези джанти които се продават от Red Storm за 250лвмисля че няма да имам проблем? вие...?
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    моля ви де колеги, обявата е на Blue Storm в "Продава" не съм сменял досега джантите на Пунтото но съм чувал че и 15" стават особено с тези гуми с които се продават джантите в случая...правилно ли съм разбрал или не???
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      Джантите стават, размера на дупките е същия

      Коментар


        #4
        колеги най-сетне се сдобих с лети джанти (по-конкретно тези за които говорихме до сега в анкетата) които стоят перфектно на Пунтото :D... така, както трябва да изглежда един истински Спортинг
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          viktorson написа:
          колеги най-сетне се сдобих с лети джанти (по-конкретно тези за които говорихме до сега в анкетата) които стоят перфектно на Пунтото :D... така, както трябва да изглежда един истински Спортинг
          Честито, дай Боже всеки му !!!!

          Коментар

          Working...
          X