Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изправяне на ламарини фиат пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изправяне на ламарини фиат пунто мк1

    Колеги споделете чувал ли е някой дали е възможно издърпване на вдлъбнатини по калник или врата да речем с нещо като апарат за точково заваряне. Също така ако има такъв метод той безопасен ли е за ел. системата
    Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

    #2
    Уреда се нарича спотер , изпилва се боята до гола ламарина и се пуска ток при което челото на ръкохватката се залепя за ламарината и с обратен чук се вади вдлъбнатината. Аз лично на моя кола бих откачил акумулатора ,повечето "майстори" обаче ги мързи и не го правят. След тези операции се китва ,грундира и боядисва да знаеш.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      По добре си намери обратен чук и ползвай силикон
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Колата вече е на 120км от мен Дал съм я на свекъра да я действа,изпъване на вдлъбнатините,слагане на абарт прагове,спойлер,вежди и фарове черните от гт ииии цялостно пребоядисване Просто чух че каза за някакво точково изпъване на детайлите и нещо се притесних. Затова реших да ви питам,и после като му звъннах да го питам,ми каза че тенекиджията ще разкачи акумулатора. Сега остава да я прибера следващата седмица минала пред козметичните процедури и да видим има ли разлика от преди Ще постна снимки,и най накрая може вече да отида на една сбирка в града Така че на 24ти ако има сбирка във Варна ще се шмугна
        Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

        Коментар


          #5
          Разкачването на акумулатора не помага с нищо. При заваръчни работи по колата трябва купето за е заземено, както и заваръчния апарат. Всичко друго са глупости.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            Как се заземява купето? И кажи и за апарата да питам,утре предполагам ще я почват и все още има време за реакция. Всяко мнение е ценно,ако би предотвратило евентуален проблем
            Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

            Коментар

            Working...
            X