Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на фиат марея 2.4 жтд съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От толкоз хвалби, джамбазина ако види темата, ще вдигне цената ....
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      avvasilev написа:
      2001 е защото е с новото табло ...
      Всъщност се сетих, че ако е HLX - наистина няма да е с това табло, защото то няма чек-контрол на светлините и всяка врата. А може и онова табло да е само за комбитата, а на седан да слагат такова. Ама все пак - какво му е ново на таблото? Не мисля, че през 2001-ва правят ново табло. Това изглежда като моето, което е от 98-ма.Това, че е пребоядисвана се вижда веднага, ама какво като е?

      Коментар


        #18
        Това е старото ... Моята беше 99 и беше с това табло, на баща ми е 2000 и е с новото ... да новото мяза на таблото на Браво/Брава
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #19
          Alex_RT написа:
          Само аз ли виждам че колата е пребоядисвана?
          За тия пари и години какво да очакваме-найлони по седалките?Пребоядисвана е,спор няма.Обаче Оги е прав-палне ли от първия път,колегата направо да я отнася. И ако има някоя локва наблизо,може да провери и геометрията на купето.Ако остава четири мокри ленти от гумите,значи е криво.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #20
            Имам 3-ма познати с коли от Австрия и 3-мата страдат от доооста ръжда. До колкото разбрах, пръскат с химии против заледяване, заради повечето планински местности, а химиите разяждат метала.

            Коментар


              #21
              avvasilev написа:
              Това е старото ... Моята беше 99 и беше с това табло, на баща ми е 2000 и е с новото ... да новото мяза на таблото на Браво/Брава
              Твоята е била HLX, най-вероятно, защото те имат чек-контрол за всяка врата поотделно (както е на това табло), докато ELX имат чек, но той само показва, че има отворена врата, без да знаеш коя.

              Коментар


                #22
                Разликата не е във версията на оборудване, а във времето на производство.От 10.1999-та година се слага новото табло,а преди това - старото.Новата емблема я слагат края на януари 2001-ва година.Демек тази кола е произведена между 11.1999 и 12.2000.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #23
                  колега гледаи внимателно колата само джантите с гумите ти струват почти половината от цената която е обявена а и се пак е от враца там номерата им ги знаем

                  Коментар


                    #24
                    Red Storm написа:
                    Alex_RT написа:
                    Само аз ли виждам че колата е пребоядисвана?
                    За тия пари и години какво да очкваме-найлони по седалките?Пребоядисвана е,спор няма.Обаче Оги е прав-палне ли от първия път,колегата направо да я отнася. И ако има някоя локва наблизо,може да провери и геометрията на купето.Ако остава четири мокри ленти от гумите,значи е криво.
                    С тоя "метод" трябва да се внимава, понеже останалите варианти не доказват, че купето е перфектно. Например, ако остави 3 мокри ленти, ко прайм ? Ами, ако остави 2 мокри ленти, някой може да си помисли, че купето е пушка, но може другите 2 колела просто да не докосват земята от посукване.Не ми се мисли за варианта с една мокра лента.

                    1.9 JTD 110hp
                    Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                    Коментар

                    Working...
                    X