Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Генерация от неръждавейка на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Генерация от неръждавейка на Стило

    Обмислям да сложа генерация от неръждавейка на Стило мултивагон 1.9 115 к.с. Интересува ме груба цена и дали си заслужава или само да си сменя крайното гърне, че си заминава вече. Благодаря
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp MultiWagon 2004
    Lada 2105 1.3 60hp 1990 :D

    #2
    Че си струва, струва си. Обаче много зависи каква е неръждавейката защото има такива, които си ръждясват. Най-добрите са тези, които съдържат повече манган и никел, но това няма кой да ни го каже. Затова трябва да се внимава при покупката и да се потърси опит.Ако има заварки, те трябва да са със специални електроди от неръждаема стомана или съответната тел на аргоновия апарат. Защото тези връзки обезмислят всичко ако не се направят както трябва.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Генерация от неръждавейка на Стило

      Mu7aKa написа:
      Обмислям да сложа генерация от неръждавейка на Стило мултивагон 1.9 115 к.с. Интересува ме груба цена и дали си заслужава или само да си сменя крайното гърне, че си заминава вече. Благодаря
      За мен не си струва защото е скъпо, тежко и звъни
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        И най-важния въпрос:На какво Ф ще я правиш?Ако е колкото заводското не си струва по никакъв начин.
        Bravo 1.9d 97г

        Коментар


          #5
          Благодаря за отговорите. За мангана и никела бях наясно ама за заварките не се бях замислял. А колкото до Ф-то поне на ф60. Тези дни ще ходя на ремонт при едни момчета, който се занимават с тунинг и състезания и ще ги питам и тях.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp MultiWagon 2004
          Lada 2105 1.3 60hp 1990 :D

          Коментар


            #6
            Чул съм че неръжд.се пука от рязка температурна разлика (например-локва)но колко е вярно.....виждал съм сцепени ауспухови тръби от неръжд, но не съм проучвал следствие на какво е.
            Фиат Браво 1.9jtd

            Коментар


              #7
              valyo08 написа:
              Чул съм че неръжд.се пука от рязка температурна разлика (например-локва)но колко е вярно.....виждал съм сцепени ауспухови тръби от неръжд, но не съм проучвал следствие на какво е.
              Вялно е.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Абсолютно безсмислено набиване на пари.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  Абсолютно безсмислено набиване на пари.
                  +1
                  Фиат Браво 1.9jtd

                  Коментар

                  Working...
                  X