Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT COUPE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Значи, 2.0 Turbo са два двигателя:2.0 16V TURBO - 190CV и мак. скорост 226 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 240 CV и мак. скорост 241 km/h (това което ми се иска на мен ).и2.0 20V TURBO - 220CV и мак. скорост 250 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 265CV и мак. скорост 263 km/h.

    Коментар


      #17
      Petrov написа:
      Значи, 2.0 Turbo са два двигателя:2.0 16V TURBO - 190CV и мак. скорост 226 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 240 CV и мак. скорост 241 km/h (това което ми се иска на мен ).и2.0 20V TURBO - 220CV и мак. скорост 250 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 265CV и мак. скорост 263 km/h.
      Защо те кефи повече 1-вия двигател, като 2-рия е доста по-мощен? Малеее тва дори немога да си го представя, сигурно е доста яко да караш такава кола.
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #18
        Явно не ви се чете, понаписал съм някои неща в "Евъргриин", като съм дал характеристики на всички двигатели, вграждани в Купе.

        Коментар


          #19
          flx написа:
          Petrov написа:
          Значи, 2.0 Turbo са два двигателя:2.0 16V TURBO - 190CV и мак. скорост 226 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 240 CV и мак. скорост 241 km/h (това което ми се иска на мен ).и2.0 20V TURBO - 220CV и мак. скорост 250 km/h. С чип тунинг от DigitalTuning.bg става 265CV и мак. скорост 263 km/h.
          Защо те кефи повече 1-вия двигател, като 2-рия е доста по-мощен? Малеее тва дори немога да си го представя, сигурно е доста яко да караш такава кола.
          От определени мерки за сигурност, не че 20 км/ч е голяма разлика Тва майтапа на страна, но в БГ е трудно да се намери 16V, а какво ли остава за 20V-то А бре незман, като реша да си купувам ще му мисля, за сега Темпрата ми върши идеална работа и не ми бърка много в джоба.

          Коментар


            #20
            me_to_u написа:
            Явно не ви се чете, понаписал съм някои неща в "Евъргриин", като съм дал характеристики на всички двигатели, вграждани в Купе.
            Сори не знаех че си писъл в "Евъргриин".
            FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

            Коментар


              #21
              Няма проблеми, само пояснявам за удобство

              Коментар


                #22
                пичове малко касно видях този форум. еми аз имам купе от половин 2000 16 .досега сам сменил само спирачните дискове които струват по 65лв .много красив автомобил но малко тромав на старт.
                Coupe

                Коментар


                  #23
                  Значи има проблем!!!

                  Коментар


                    #24
                    не мисля че има проблем ,просто колата е малко тежка ,пак и 9,2 от 0-100 по каталог не е некав самолет ,но пак на далго още никои не ме е минавал.
                    Coupe

                    Коментар


                      #25
                      Тежка е колата, така си е. Но определено има прилична динамика. Все пак и аз не я приемам като кола за драг-стартове.

                      Коментар


                        #26
                        Re: ami naplashiha me

                        [quote="Kamenitza"]некав мой приятел имал такава фиатка и за 6 месеца дал 6 бона за ремонти и тн .. много била нежна и много се трошала ... Коментар от някой собственик ?! колко струва смяна на консумативи - ремъци масло филтри..[/

                        Коментар


                          #27
                          Cupe = народното ферари .Останалото без коментар. Колкото и да са скъпи (ако вобще са скъпи) частите поговорката гласи "който си има брада трябва да си я потдържа"
                          Croma CHT
                          Croma 1.9 multijet

                          Коментар


                            #28
                            me_to_u, по повод темата за евентуални ПТП-а и оправяне на колата с сервиз посочен от застрахователите - къде е твоята застраховка и доволен ли си?

                            Коментар


                              #29
                              Ами засега не ми се е налагало да ползвам услугите на застрахователите за тази кола, да чукна на дърво, но за предната ми кола бях доволен. Имах няколко "инцидента"(без дори да съм в колата) и бяха без грешка. Става въпрос за "Витоша". Да не прозвучи като реклама, изобщо нямам някакви специални симпатии към тях, но са били винаги на ниво с мен. А и във Варна имат договор и с най-добрите сервизи за тенекии.

                              Коментар


                                #30
                                Благодаря ти! Колко ти излиза впрочем пълното каско при тях за твоя модел?А някой друг има ли във форума да каже как стои въпроса със сервизи на застрахователи в София?

                                Коментар

                                Working...
                                X