Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT COUPE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT COUPE

    искам да си взема такъв фиат ... страхотен е .. ! Не съм карал такъв разкажете за + и --те разхода ми е ясен .. горе долу .. Интересува ме подръжката и дали има общи части с други фиатки !

    #2
    Има ли COUPE-та вьв форума? А кавалери ? Каквато ми е слабост тази кола, едва се сдьржам да не започна...

    Коментар


      #3
      Re: FIAT COUPE

      Kamenitza написа:
      искам да си взема такъв фиат ... страхотен е .. ! Не съм карал такъв разкажете за + и --те разхода ми е ясен .. горе долу .. Интересува ме подръжката и дали има общи части с други фиатки !
      Страхотен е, я! И аз съм на същото дередже...колегата me_to_u, когото очакваме на някой купон скоро да ни повози, е писал доста тук:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=coupeаз пък самият съм писал тук:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=coupeи още две теми ....http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=coupehttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=coupeУспех! :D

      Коментар


        #4
        ami naplashiha me

        некав мой приятел имал такава фиатка и за 6 месеца дал 6 бона за ремонти и тн .. много била нежна и много се трошала ... Коментар от някой собственик ?! колко струва смяна на консумативи - ремъци масло филтри..

        Коментар


          #5
          Колкото и на моето Браво Ауто Италия - 460 лв. /ремъци и ролки/, другаде - наполовинаИначе според единствения притежател на Купе тук - поддръжката излиза колкото на една Мареа...
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Ми незнам, аз лично за 6 бона бих си купил нова кола...Kamenitza, какво е правил този приятел за 6 хилки.... В един друг форум четох наскоро, че преден капак за Купе струва 9000 лв. Мнооооо яко!!!! Темата сме я коментирали, само можеш да ползваш в горния край опцията "Търсене" и ще намериш някои нещица. То и emdless4, на който съм обещал кръгче и не съм забравил го е направил вместо теб. Ако те интересува нещо конкретно, питай, обшите положения са горе-доле описани мисля. hit-ko, какво е "кавалери"?

            Коментар


              #7
              reply:P

              значи за общите неща прочетох всичко ! Частите разбрах че са доста евтинки .. питах и в ИТал Ауто.. ! СЕга Конкретно да попитам me_to_u -много ли ти се троши ,ясно че не е Опел или ГОлф.. но неискам всяка седмица да съм в сервиза ! Имаш ли проблеми с окачването и ходовата част ( в резултат на дупките) !

              Коментар


                #8
                ясно че не е Опел или ГОлф
                Човек, имам и едно Сеатче, което грубо казано е Голф. Баща ми има Опел. Около мен само немски коли. Разлика в здравината на окачването със сигурност не мога да установя. Зависи как се поддържа колата и как е поддържана. Аз си взех колата и ми казаха, че имам носач за смяна, още не съм го сменил(не че се гордея) но дори не мога да го усетя! Тея дни ще правя пълна профилактика и ще пиша и за какви цени говорим. А ти обещавам, че при нормалнио условия няма да си в сервиза по-често от приятелите ти с Голфове. Дупките като че ли не ги понася по-зле от другите коли да ти кажа. Притеснителни могат да бъдат едрогабаритните части, но проблема си има решение знаеш. Много е важно в какво състояние ще вземеш колата! Важи тук в пълна сила!

                Коментар


                  #9
                  с нетърпение чакам да ме уведомиш за цените след профилактиката !!! За едрогабаритните части - каско ! ТИ от тук ли си я взе или я внесе !! ?

                  Коментар


                    #10
                    Kamenitza написа:
                    с нетърпение чакам да ме уведомиш за цените след профилактиката !!! За едрогабаритните части - каско ! ТИ от тук ли си я взе или я внесе !! ?
                    Kaско... да ама не Ако колата ти има каско за 10 000 (примерно), при евентуално ПТП максималното което ти плащат е 70% (много рядко 80%) от застархователната стойност на автомобила, пази боже се удариш отпред, ако наистина капака е 9000 смятай къде ще му излезе края... това е по Експертна оценка, но и в сервиз на застрахователя да я вкараш пак ще гледат да се вместят в тея 70%... смятай какво става...П.С. Сорри за отклонението от темата Иначе и аз много харесвам Купето и бих си взел, но поне 2.0i Turbo (16V)

                    Коментар


                      #11
                      Явно Petrov е наясно повече с нещата около застраховките. Аз пък знам следното от опит, крадат ти колата, която е застрахована за 10 хилки. Това на втория месец от застраховане. Плащат ти 10000-500 лева обезценяване според оценките им. Взимаш 9500 и си ходиш. Удряш колата, пишеш и избираш по експертна оценка или да я правят в оторизирания от застрахователната компания сервиз, за което не заплащаш нищо! Отиваш и си взимаш колата готова. Колко струва предния капак, колко бил фара не те е.е! Ако вземеш кеш, получаваш 80 процента от оценката. Затова гледаш къде и за колко ще си застраховаш колата. Дайте сега да цакаме само Жигулита, щото фара бил 250 лева. Мноо митове около тея Купета! Ама всеки си избира.

                      Коментар


                        #12
                        Kamenitza, ako не харесаш Купето ,ще ти намерим Голф3-95-96 или Астра без доплащане! Но те уверявам: просто няма място за сравнение м/у тези модели,удоволствието от ездата на Купето е неотразима! Ами я си представи :би ли се загледал някой по преминаващи Голф и Опел! Но по Купе- така се захласват, че забравят кой за кьде е трьгнал!!!Цените на частите на този модел са идентични с цените на Браво,Брава,Марея-просто вьзлите са еднакви А, кавалер, me_to_u /от френски/, е мьж с изискани обноски кьм жените!/ ако изобщо ме питаш на сериозно, де!!!/Успешен избор!

                        Коментар


                          #13
                          А, кавалер, me_to_u /от френски/, е мьж с изискани обноски кьм жените!/ ако изобщо ме питаш на сериозно, де!!!/
                          Това е съвсем сериозно, ама мислех, че говориш за модел някакъв(на Фиат), който не съм чувал. А сравнение между Голф и Купе както сам каза е просто да правим според мен.

                          Коментар


                            #14
                            То по въпроса за Голф или Купе, моиже да се каже само едно Купето си е Купе...
                            hit-ko написа:
                            Ами я си представи :би ли се загледал някой по преминаващи Голф и Опел! Но по Купе- така се захласват, че забравят кой за кьде е трьгнал!!!
                            Много си прав и ако двигатела е 2.0i Turbo..., това вече е беля

                            Коментар


                              #15
                              Petrov написа:
                              То по въпроса за Голф или Купе, моиже да се каже само едно Купето си е Купе...
                              hit-ko написа:
                              Ами я си представи :би ли се загледал някой по преминаващи Голф и Опел! Но по Купе- така се захласват, че забравят кой за кьде е трьгнал!!!
                              Много си прав и ако двигатела е 2.0i Turbo..., това вече е беля
                              Приблизително колко кончета е това купенце /2.0i Turbo/.? А всъщност това ли им е най-големия двигател?
                              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                              Коментар

                              Working...
                              X