Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РАДИАТОР НА БРАВА 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    РАДИАТОР НА БРАВА 1,6

    СЛЕД КАТО ОТВОРИШ КАПАКА НА ДВИГАТЕЛЯ , РАДИАТОРА В ГОРНАТА СИ ЧАСТ СЕ ДЪРЖИ НА ДВА ТАМПОНА . ОТ СКОРО ВРЕМЕ ТАМ МНОГО СЕ КЛАТИ ОКОЛО ДВА-ТРИ СМ. . НА ВЪНШЕН ВИД ТАМПОНИТЕ СА ЗДРАВИ. КАКВИО БИХТЕ МЕ ПОСАВЕТВАЛИ ДА НАПРАВЯ ?.Колега, моля употребявай и малки букви! Vladim

    #2
    Колега огледай ги да не са счупени моя единия беше счупена пластмасата а другия липсваше. счупения залепин с покси пол липсващия замених с такъв от опел кадет взет от моргата става 1:1 и е железен.
    HONDA I-VTEC

    Коментар


      #3
      Здравеите като видях темата се сетих че единия щифт ли е болт ли е милипсва и на мене. Някои ако знае каде се продават че ходих в няколко магазина и се казват че нямат и няма и да имат. Радиатора сам го вързал сас свинска опашка ама пак се клати.Някои ако има в пове4е от някои стар радиатор и не му трябва взимам я тая щипка.
      Bravo 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Не знам дали става въпрос за същата пластмаса, която държи радиатора отгоре, но аз проблема го реших с клещи и ножици за ламарина.С тази здрава пластинка няма мърдане
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Да за тази щпка става въпрос. Незнам какво ще я правя ще потърся при италианеца пък дано има.
          Bravo 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X