Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

в този студ пак ми тръгва перката............

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    в този студ пак ми тръгва перката............

    в този студ пак ми трагва перката на радиатора!Дали ще е термостат или нещо друго, какво ще кажете?
    Fiat bravo 1.6 16v 103hp

    #2
    защо да не ти тръгваако е загряля тръгва много ясновчера мойта 2-пъти се включи

    Коментар


      #3
      Ако имаш съмнения, че ти тръгва перката по-рано от необходимото смени датчика, който я управлява! Боднат е в радиатора! Ако пък ти се включва, когато позагрее колата, това е нормално макар и на студено време. Ако пък искаш да питаш, защо ти загравя колата, като е толкова студено, това вече е друга тема!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        pugsy написа:
        защо да не ти тръгваако е загряля тръгва много ясновчера мойта 2-пъти се включи
        Pugsy... не знам с, какво достойнство влизаш тук след, като целиш този форум да има нисък рейтинг и лоша слава! http://bgtop.net/review.php/1139776282
        Прикачени файлове
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Вчера в сервиза идва един клиент със Тепмпра и вика издухах гарнитура на главата. И аз го питам сигурен ли си тои вика да. Отварям разширителното казанче и гледам празно. Тои вика вкарва ми вода в маслото. Дигам пръчката иделано масло ( не е омешано със вода) А тои горкия му тече една скоба от радиатора и си мисли че като му е прегряла от недостиг на вода и незабавно е мешнала вода/масло. Смених скобата налях антифриз и Темпрата се успа. Включва си перката парно си има . Клиента доволен.Та виж си нивото на течноста и обезвъздуши системата ако имаш пробка . Случвало ми се е коли да правят въздушна възглавница и да пускат перката много рано когато температурата на двигателя е 50-60 градуса , парата в не обезвъздушената система нагрява датчика и хоп перката рабтои , а стрелката е на 60 градуса (Ситроен Ксантия , Рено 5)Поздрави , НСО
          Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
          IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
          1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
          2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

          Коментар


            #6
            мерси ще огледам нещата
            Fiat bravo 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              сори за офф-а
              Vladim написа:
              pugsy написа:
              защо да не ти тръгваако е загряля тръгва много ясновчера мойта 2-пъти се включи
              Pugsy... не знам с, какво достойнство влизаш тук след, като целиш този форум да има нисък рейтинг и лоша слава! http://bgtop.net/review.php/1139776282
              виж кога е пуснато мнениетои не можеш да ми казваш кой форум да посещавамили пак ще има бананис нищо и никой не съм обидил забранено е да дам отговор ли ???а и никога не съм спирал да го посещавам дори като имах бан

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                сори за офф-а
                Vladim написа:
                pugsy написа:
                защо да не ти тръгваако е загряла тръгва много ясновчера мойта 2-пъти се включи
                Pugsy... не знам с, какво достойнство влизаш тук след, като целиш този форум да има нисък рейтинг и лоша слава! http://bgtop.net/review.php/1139776282
                виж кога е пуснато мнениетои не можеш да ми казваш кой форум да посещавамили пак ще има бананис нищо и никой не съм обидил забранено е да дам отговор ли ???а и никога не съм спирал да го посещавам дори като имах бан
                Смятам,че всеки може да посещава форума и да изразява мнението си,стига да спазва правилата.Ако някой смята,че е ,може да изтрие написаното!
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар

                Working...
                X