Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на термостат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на термостат

    моля за помощ от по разбиращите за смяна на термостата на фиат уно 90г. 45i.e.(няма да мразна и тая зима)кажете за какво да внимавам нещо по специфично и какво още освен термостат, инструменти и ръкавици ми трябва благодаря предварително

    #2
    Ако е същият като при застава юго, а мисля, че трябва да е, ти трябва отверка (ако не се лъжа, беше на винтове) за да се развие капакът на термостата. Вадиш стария, слагаш новия, затваряш и си на топло вече...доколкото позволява парното на тея коли Евентуално ше трябва да долееш и обезвъздушиш
    _______
    146 JTD

    Коментар


      #3
      Re: смяна на термостат

      chukanqka написа:
      моля за помощ от по разбиращите за смяна на термостата на фиат уно 90г. 45i.e.(няма да мразна и тая зима)кажете за какво да внимавам нещо по специфично и какво още освен термостат, инструменти и ръкавици ми трябва благодаря предварително
      освен тези неща които си изброил ти трябва и 30мин свободно време да направиш смяната :D операцията е елементарна приготви си и 1 бутилка антифриз после ще има нужда от доливане внимавай също и със затягането на болтчетата че аз мойто едното го превъртях от стягане
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар

      Working...
      X