Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ценa дюза /инжектор/ за Fiat Bravo 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ценa дюза /инжектор/ за Fiat Bravo 1.6 16V

    Някой може ли да каже каква е цената на една дюза /инжектор/ за Fiat Bravo 1.6 16VКолега, моля те конкретизирай темите си по принцип! Като напишеш ЦЕНИ няма нужда всички да отварят темата за да разберат за, какво иде реч. Позволих си да корегирам темата. Поздрави, Vladim!

    #2
    Re: Цени

    Penchev написа:
    Някой може ли да каже каква е цената на една дюза /инжектор/ за Fiat Bravo 1.6 16V
    Това за бравото дето го продаваш ли?
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      .

      Не един приятел пита Айде някой да каже колко може да струват

      Коментар


        #4
        Re: .

        Penchev написа:
        Не един приятел пита Айде някой да каже колко може да струват
        90лв. е втора употреба и 210 - нов!

        Коментар


          #5
          Аз също имам проблем с моите(колата работи добре само на газ), тези цени които ги давате само за разпръсквача отпред ли са или за целия инжектор и къде могат да се намерят?
          Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

          Коментар


            #6
            Защо не пробваш като за начало с редекс?Може и да се оправи.Има доста писано по темата.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Franchesko написа:
              Аз също имам проблем с моите(колата работи добре само на газ), тези цени които ги давате само за разпръсквача отпред ли са или за целия инжектор и къде могат да се намерят?
              А защо не пробваш с промиване на ултразвукова вана - 70-80 лева за 4-те дюзи /инжектори/.
              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
              Среден разход на газ

              Коментар


                #8
                dudulia написа:
                Защо не пробваш като за начало с редекс?Може и да се оправи.Има доста писано по темата.
                Честно казано си мислех за това. Лятото като купих колата пробвах с най-скъпата добавка от ОМВ, но не беше редекс, а и не помогна, та си мислех дали изобщо има смисъл да си давам парите за редекс или е по-добре направо да ги чистя на ултразвук.
                Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

                Коментар


                  #9
                  masterkar написа:
                  Franchesko написа:
                  Аз също имам проблем с моите(колата работи добре само на газ), тези цени които ги давате само за разпръсквача отпред ли са или за целия инжектор и къде могат да се намерят?
                  А защо не пробваш с промиване на ултразвукова вана - 70-80 лева за 4-те дюзи /инжектори/.
                  Ами имам намерение и да ги чистя, но май ще трябва да се сваля колектора , което ще рече още 70-80лв труд. Ако имаш инфо дали има по-лесен начин или можеш направо да ми препоръчаш някой сервиз ще съм ти благодарен.
                  Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

                  Коментар


                    #10
                    Franchesko написа:
                    masterkar написа:
                    Franchesko написа:
                    Аз също имам проблем с моите(колата работи добре само на газ), тези цени които ги давате само за разпръсквача отпред ли са или за целия инжектор и къде могат да се намерят?
                    А защо не пробваш с промиване на ултразвукова вана - 70-80 лева за 4-те дюзи /инжектори/.
                    Ами имам намерение и да ги чистя, но май ще трябва да се сваля колектора , което ще рече още 70-80лв труд. Ако имаш инфо дали има по-лесен начин или можеш направо да ми препоръчаш някой сервиз ще съм ти благодарен.
                    Преди около месец имах проблем и ходих на сервиз "Дунев" - срещу хотел ЦСКА http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...start=15Все още не съм си правил промивка на дюзите при тях - все не остава време и финикийски знаци за тази операция . Но при първа възможност - ще го направя :D . Иначе пробвам с РЕДЕКС, но засега няма ефект - вярно, че много не съм я карал на бензин . А около 70-80 лева мисля, че е цената и тя включва - дано да съм разбрал правилно - сваляне, промиване и поставяне на 4-те дюзи.
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар

                    Working...
                    X