Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на обикновени пръскалки с тип "мъгла"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на обикновени пръскалки с тип "мъгла"

    Здравейте, интересува ме от къде мога да купя пръскалки за чистачки тип "мъгла", за фиат брава. Изобщо дали се предлагат такива. По принцип по-новите пежа ситроени имат такива http://vbox7.com/play:1a4512c248

    #2
    Re: Смяна на обикновени пръскалки с тип "мъгла"

    AMK -СИТРОЕН
    Bravo 1.9 Mjet/120

    Коментар


      #3
      бъди готов да дадеш 15-20 лв за тези пръскалки а и не знам дали ще паснат на дупките на фиата .......... ако ги смениш кажи как се е получило :D
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        На Ланчиа Дедра също са подобни, но отвора за монтаж на капака е доста голям.

        Коментар


          #5
          На Опел ги има такива пръскалки...на новата Вектра, на Инсигния, на едно от ванчетата...пак бяха такива "мъгливи" и струваха 5-6 лева. Има и на по-стари коли, но съм карал кола с такива пръскалки и честно казано...хич не съм възхитен от ефекта.

          Коментар


            #6
            На лагуна 2 също има такива чистачки и е много готино. Цените не знам как вървят.
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #7
              Примерно на новото браво , крома не са ли така ? Аз не съм се качвал и не знам , но на повечето нови коли е така вече на бмв-тата знам от личен опит.......
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                #8
                kokondrel написа:
                На Ланчиа Дедра също са подобни, но отвора за монтаж на капака е доста голям.
                +1. На Ланча Делта 2 и Ланча Капа до около 97-98г са точно такива пръскалките. На старата ми Дедра бяха такива и смея да твърдя,че по-ефективни и икономични пръскалки не съм виждал, а съм карал поне 30-40 различни марки и модели автомобили. Настоящата ми Капа е с тези както на Браво,Брава, Мареа - с 4 отвора- пръска яко и трябва да си прикача цистерна за течност отзад
                ex. Fiat Marea 1.6 16V
                ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                Lancia Kappa 2.0 VIS

                Коментар


                  #9
                  Ама и помпата е друга...
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    Kaкто съм писал и в друга тема, приятел си сложи такива от Октавиа, но помпата се оказа слаба и ..... дудук
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Наистина вършат много добра работа. Но. Попадне ли и най-малкото боклукче в системата и задръства дюзите. Имал съм го проблема заради вода налята от чешмата без да добавя концентрат.

                      Коментар


                        #12
                        Приятели не ме разбрахте, интересувам се точно от кой модел и година стават без преправяне на дупките на брава/браво/мареа. Доколкото разбрах от колегата Packo84 да търся от Ланча Делта 2 и Ланча Капа (оригинално ли са такива?). Иначе клипчето което съм показал е от мен - смених на пежо 306 1 фаза с такива от ситроен ксара, та искам сега и на фиатката да си угодя, защото не се получава търкане на сухо. Би трябвало пръскалките да имат номер на артикул, защото преди като купувах от PSA за пежото, ми искаха номера им за да може след време да ми ги доставят.

                        Коментар


                          #13
                          Еи сега като се поразтърсих видях четиво на английски http://www.fiatforum.com/bravo-brava...avo-marea.html , а ето тук преработени явно, от ксара пръскалки https://www.youtube.com/watch?v=or1LMoabZAU, но на клипа ми се струва че пръскат слабо.

                          Коментар


                            #14
                            vnukata написа:
                            Приятели не ме разбрахте, интересувам се точно от кой модел и година стават без преправяне на дупките на брава/браво/мареа. Доколкото разбрах от колегата Packo84 да търся от Ланча Делта 2 и Ланча Капа (оригинално ли са такива?). Иначе клипчето което съм показал е от мен - смених на пежо 306 1 фаза с такива от ситроен ксара, та искам сега и на фиатката да си угодя, защото не се получава търкане на сухо. Би трябвало пръскалките да имат номер на артикул, защото преди като купувах от PSA за пежото, ми искаха номера им за да може след време да ми ги доставят.
                            Оригинално за Делта 2 след 97-ма са такива пръскалките. Имал съм и Браво/а и Делти и ти гарантирам, че стават без преправяне!Даже имам такива в гаража. Ако ти се чака докато се върна края на Юни - твои са Обаче ще трябва да ме подсетиш с едно ЛС на 30 Юни.
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар

                            Working...
                            X