Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слагане на резонаторно гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слагане на резонаторно гърне

    Здравейте, преди около 3 месеца си махнах катализатора и ми сложиха тръба вместо резонатор, но шума не ми понася вече. Какъв резонатор да купя за де има ефект. Фиат Мареа 1,8 16V 97г. комби?

    #2
    Колега проблеми с колата нямаш ли, това съсипва ламбда сондата поради по високата скорост на газовете. Измери си ФИ-то на тръбата която са ти сложили и отиваш в магазина и искаш такъв размер и гледай да е заглужаващо и по възможност не от най-евтиното че бързо изгарят.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      на мотор 1.8 ламбдата трябва с чука да я удряш за да се развали но е по добре с резонатор

      Коментар


        #4
        аз от 2008г карам с тръба самобръмчи повече, но около 3300 оборота е това повечезасега нямам проблеми с лабда сондата, то въобще по електрониката на запалването съм нямал проблеми на този мотор 1,8
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Слагай едно резонаторно да ти мирне главата, че аз карах с пъкната мека връзка само и направо откачах преди да я оправя.
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #6
            Re: Слагане на резонаторно гърне

            simeon_89 написа:
            Здравейте, преди около 3 месеца си махнах катализатора и ми сложиха тръба вместо резонатор, но шума не ми понася вече. Какъв резонатор да купя за де има ефект. Фиат Мареа 1,8 16V 97г. комби?
            Дори и с тръба трябва да е тиха, проверете от къде издиша генерацията и нещата ще се оправят.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Благодаря

              Коментар

              Working...
              X