Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обслужване на фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обслужване на фиат браво

    Здравейте колеги значи предстои ми смяна на консумативите на фиат браво 97ма та понеже съм нов във темите с колите :D искам да ми помогнете като ми кажете какво масло ремъци филтри и така нататък и ако може евентуално и цени :D и да попитам примерно сега ако сменя маслото и филтрите ремъците може ли другия месец или се сменя из едно
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    #2
    Никой ли не може да ми даде съвети
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    Коментар


      #3
      Всичко зависи от финансите с които разполагаш.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #4
        Може. А за цени зависи от сервиза и марките на частите. Последния път като сменях масло ми излзезе 90 лева (масло, поленов и въздушен филтър). Преди давах 140 в един друг сервиз. А когато купих колата и я обслужих напълно преди 4 години дадох около 500лв (ремъци, ролки, филтри и масло).
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Добре значи маслото го знам какво ще е но като ида в сервиза ще ми кажат имали нужда от смяна на ремъци и така нататък така ли да разбирам
          FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

          Коментар


            #6
            Огледай дали няма някъде залепена лепенка кога е сменян ангренажния комплект. Визуално трудно може да се каже точно колко живот има в тези неща.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              monster18 написа:
              Добре значи маслото го знам какво ще е но като ида в сервиза ще ми кажат имали нужда от смяна на ремъци и така нататък така ли да разбирам
              Ами ти какво разбираш под "обслужване" много ясно че и ремъците се сменяват
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                по-добре първо ремъци и другия месец масло,че да не почне да те боли главата.
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  #9
                  Аз вчера закарах моито браво на майстор да му смени ангренажа само,че човека потвърди думите на предишният собственик,че е сменяван!Майсторът ми показа някакви бели кончета отстрани на ребъка и каза,че щом още не са се зацапали имало още живот в него.А относно маслото и филтрите може да си ги смениш и сам.Не е е въобще сложно

                  Коментар

                  Working...
                  X