Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупена долна греда на воден радиатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупена долна греда на воден радиатор

    Колеги Здравейте Пак проблем днес гледам кората под мотора виси от пред качих я на един канал да я хвана с няколко свински опашки и що да видя изненадите не спират.Гредата на която лежи радиатора счупена и толкова изгнила че повече няма на къде да гние и се рони като сух хляб предполагам и болтовете на които се държи няма да се отвият по добрия стар начин а направо с резака пробвах да отвия един и се скъса то друго не можеше и да се очаква . Та въпроса ми е така като гледам не е нужно да се сваля бронята евентуално би улеснило работата ако е свалена предполагам някои ако е демонтирал тази греда да даде акъл като гледам държи се на четири болта по два от двете страни и това е и тампоните на радиатора са в нея нищо друго.Та колеги един съвет от мен не купувайте коли от Словения там толкова химия се хвърля зимата че колите стават като швейцарско сирене уж я взех на сметка най вече заради отличният мотор на малко километри не се чува че работи а то стана така че вкарах още толкова почти по в нея по окачването ремонт на спирачки абе да не задълбавам.Ама квото е това да я лангъркам 3,4 години живот и здраве без скъпи ремонти си е избила инвестицията.П.ПСчупеното е в дясно на снимката и качеството е кофти ама е мръднал телефона изглежда или не е фокусирал.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    толкова изгнило не съм виждал по никоя от колите си и то взети заедно
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #3
      alvanovo написа:
      толкова изгнило не съм виждал по никоя от колите си и то взети заедно
      Вярвай ми и аз колега за пръв път виждам толкова изгнил метал имам чувството че ако го хвана с две ръце ще го изтръгна или по точно ще ми се разпадне в ръцете.
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Гредата вече е поръчана на един колега от форума вторник трябва да е при мен и рязпарчосвам предницата да я сменя докато не е станала някоя поразия.
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар

        Working...
        X