Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлична помпа от 1.8 на 2.0?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хидравлична помпа от 1.8 на 2.0?

    Става ли да се монтира хидравличната помпа от 1.8 Браво на 2.0 Браво ХГТ? В епер не ги дава съвместими, но все пак да попитам
    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

    #2
    Не.

    Коментар


      #3
      Свалете твоята помпа, отворете я и подменете семеринга, струва стотинки се демонтира за час.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Помпата е разбира в следствие на удар в бордюр
        Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

        Коментар


          #5
          vladrak написа:
          Помпата е разбира в следствие на удар в бордюр
          Еб***и удара е било, я кажи какво и стана че като се замисля по скоро си откъснал смукателя а не си повредил помпата. Да предположа ли, ударил си я и сега ти свети лампата за маслото, обаче не е свалян картера, а е само предположение че е заминала помпата.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Ами, карах с 50-60 км./ч по една доста добре асфалтирана улица (направиха я преди година)., валеше лек дъжд и ми изкочи едно огромно куче. Избегнах го, не го блъснах, почти бях спрял, но се врязах в бордюра на един завой. Радиатора е спукан, помпата е прецакана, гредите отдолу са изкривени, планката за която се държи радиатора не става за нищо и бронята замина. Всичко друго е ок.
            Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

            Коментар


              #7
              Сложихме от 1.8. Само добавихме още една шайба за ремък.
              Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

              Коментар


                #8
                Сложихме помпата, всичко е ОК, но лагерите в стойката (не знам дали се казва така), където влиза оста на хид. помпа са счупени. Снимка (примерна): http://eper.fiatforum.com/cgi-bin/na...key=4120803001 Някой знае ли къде се продават такива лагери и под какво име или дали могат да се вземат от друга кола или място?
                Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                Коментар


                  #9
                  Не ми се вярва да сте успели да монтирате помпа от 1.8 на 2.0 20V

                  Коментар


                    #10
                    Choveche, ne znam kakvo ti se vqrva i kakvo ne, rezultatite sa na lice. Molq te, ako ne mojesh da pomognesh ne spami izlishno. Syjelqvam za latinicata, no pisha ot mobilno ustroistvo.Форума има кирилизатор.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                    Коментар


                      #11
                      След няколко часа търсене открих въпросните лагери: http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1 . Сега само да ги извадим и да сложим другите :D
                      Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                      Коментар

                      Working...
                      X