Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електроусилвател Пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Електроусилвател Пунто мк2

    Здравейте,Светна ми лампата за волана и стана много твърд. Закарах колата при kluchar който направи всичко възможно да я опвари но нямах късмета да остраниме проблема.Препоръчайте ми сервиз в София където да закарам колата да видят каква грешка дава, трябва да се смени електроусилвателя явно.И как да разбера кое е точно за моята кола?Този номер еднакъв ли трябва да е задължително https://www.dropbox.com/sh/od6a96qfn...a/IMG_0694.JPG ?

    #2
    Пиши на колегата Mury за сервиз Коя година е пунтото? В края на 2003-та започват да слагат мотори без релета, но не съм сигурен дали само това са променили.Снимката, която си показал е на ЕКУ от точно такъв усилвател - моят Най-добре свали мотора и ЕКУ-то и виж номерата им, понеже са няколко вида.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      2000г е пунтото и е от модела с релетата

      Коментар


        #4
        Коя лампа свети?Няма нужда целия електоусилвател.Може би е нещо от релетата.Има тема на втора страница със същия проблем.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=108389

        Коментар


          #5
          Щом Ключаря не е могъл да я оправи, надали са релетата.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            M5kov написа:
            Щом Ключаря не е могъл да я оправи, надали са релетата.
            Само предполагам , но може би е нещо по сериозно.На тези коли това им е слабото място.

            Коментар


              #7
              Това им е най-слабото, после е датчика за положението на волана
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар

              Working...
              X