Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

хил холдер на фиат браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    хил холдер на фиат браво 2

    изписа ми че въпросния асистент не е разпознат или не е активен,поне по превод.еспито на колата си работи,но ме дразни факта че при всеко палене ми писка от таблото.някакви съвети
    198mjet Bravo

    #2
    Вероятно проблема е в машинката на педала на съединителя,закарай я накъде да я видят на компютър.
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      ще го погледна, а за диагностика е малко трудно че не съм в бг.благодаря ти колега
      198mjet Bravo

      Коментар


        #4
        Има вариант да се е счупила пружината на педала на съединителя,и не се връща педала до край.Случва се,но рядко.
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #5
          А каква е връзката на хил холдъра със съединителя?Питам, щото на мен от време на време произволно ми изпиуква, че хил холдъра не е активен, а като натисна 2-3 пъти спирачката, се оправя и изгасва.Иначе си работи, но не загрявам каква му е връзката със съединителя?

          Коментар


            #6
            проблема беше в машинката на педала на съединителя.беше блокирал.сега всичко е ок.мъри като се прибера в бг ще дойда до софия да черпя, обещавам.колкото до това каква е връзката има във форума доста народ на ти с диагностиката,те да кажат.аз не съм компетентен в тази част
            198mjet Bravo

            Коментар


              #7
              Да, и аз се пообразовах малко в eLearn-а и загрях Ясна ми е връзката вече...Мислех, че взима данни само от наклона и въртящия момент на колелата, но не било баш така.

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Да, и аз се пообразовах малко в eLearn-а и загрях Ясна ми е връзката вече...Мислех, че взима данни само от наклона и въртящия момент на колелата, но не било баш така.
                Радвам се,че си разбрал
                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                Ventura garage

                Коментар


                  #9
                  GeletoFIATbravo написа:
                  проблема беше в машинката на педала на съединителя.беше блокирал.сега всичко е ок.мъри като се прибера в бг ще дойда до софия да черпя, обещавам.колкото до това каква е връзката има във форума доста народ на ти с диагностиката,те да кажат.аз не съм компетентен в тази част
                  Няма проблем бе хора,винаги помагам когато мога.
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар

                  Working...
                  X