Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Линеа 1.3 mjet тромава ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Прав е колегата. При Пунто 1.9JTD почти никога не надвишавам 2000 оборота, няма за какво, нямам нищо останало от ЕГР системата ако има значение. Дизел дето не можеш да го караш като автоматик от 1000 до 3000 оборота без да превключваш не ми го хвали. Тези малки моторчета може би в Панда да са добре, ама в Линеа
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #17
      Една кола е толкова тромава, колкото шофьорът очаква да бъде.Всичко зависи от представите и изискванията на водача.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #18
        Да, много зависи на какво си свикнал.Аз като се кача от 1.9 мултиджета на 1.4 ХДИ-то, и ми се струва, че съм се качил от кон на магаре.Ама ако се качиш от 1.1 бензинка на ХДИ-то, ще ти се струва, че лети.Карал съм 1.3 мултиджет Линеа, определено е тромава за мен. Но пак казвам - всичко е субективно.

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Аз като се кача от 1.9 мултиджета на 1.4 ХДИ-то, и ми се струва, че съм се качил от кон на магаре.
          Същото, преди 2-3 месеца покарах едно 207 1.4hdi , много зле ми се видя, до 2000 оборота, няма никой. Един приятел преди месец си взе пак 207, само че 1.6hdi. Там нещата са почти на кантар с бравото ми, с лек превес на бравото.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар

          Working...
          X