Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препарат за почистване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Някой да предложи някакъв препарат, че и пронтото нямаше ефект, а това бялото е много дразнещо по пластмасите.
    Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

    Коментар


      #17
      А като го мина с тези неща които ти казахаме, забелязали да намалява бялото, или си остава все така...
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        Да ти кажа, преди беше само по вратите, след като минах с пронтото и таблото стана такова... :X
        Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

        Коментар


          #19
          Пробвай като го чоплиш с нокът, дали си остава или се маха. Така ще разбереш дали проблема е в препаратите или е в палстмасите. Аз лично съм виждал как стара пластмаса побелява и няма махане, ама не вярвам при теб да са чак отлкова изгорели, че да побелеят.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #20
            Колега, няма как да го чопля, защото пластмасите по вратите и таблото не са равни, а много грапави и е почти невъзможно да се чопли, да не кажа и невъзможно. Сигурно има някакъв препарат за тази работа...
            Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

            Коментар


              #21
              madunko написа:
              Колега, няма как да го чопля, защото пластмасите по вратите и таблото не са равни, а много грапави и е почти невъзможно да се чопли, да не кажа и невъзможно. Сигурно има някакъв препарат за тази работа...
              Обезмасли пластмасите и ги мини с такова за лъскане на обувки,след второто минаване пластмасата си е както трябва,лично съм го пробвал. Ти си прецени струва левче.
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #22
                С една дума искаш да кажеш че това е в "порите" на шарката на пластмасата. Това най-вероятно е останало от някой предишен препарат. Както ти е казал и колегата - обезмаслител и яко търкане, и би трябвало да излезе.
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #23
                  Обезмаслител Meglio става ли или ще ми препоръчаш някой друг ?
                  Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

                  Коментар

                  Working...
                  X