Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Fiat Scudo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за Fiat Scudo

    Здравейте!Какво ви е мнението за Фиат Скудо?Слаби и силни черти и кой от двигателите е по - добър 1.9 турбо дизел или 2.0JTD Благодаря предварително.

    #2
    Никой ли няма информация за този модел

    Коментар


      #3
      Темата съм я пуснал от 29 април и още никой не е писал нищо.Много интересно.Може би не съм задал правилно въпроса. Yellow_Flash_Colorz_PDT_35

      Коментар


        #4
        Скудото е работен кон. Няма мнения защото едва ли някой тук има такова за лично ползване. Всичките са служебни. Иначе са едно и също със цитроен джъмпи и пежо експерт. Споделят същата база и двигателите, с евровановете. Двигателите са френски. За предпочитане е 2.0HDi, това което му казваш 2.0JTD . Относно двигателите, ще намериш повече информация във френските форуми.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          nikolce написа:
          Скудото е работен кон. Няма мнения защото едва ли някой тук има такова за лично ползване. Всичките са служебни. Иначе са едно и също със цитроен джъмпи и пежо експерт. Споделят същата база и двигателите, с евровановете. Двигателите са френски. За предпочитане е 2.0HDi, това което му казваш 2.0JTD . Относно двигателите, ще намериш повече информация във френските форуми.
          За двигателите мога да кажа ,че има 2.0JTD и 2.0HDI , но сигурно все някой е карал Скудо и има наблюдения.Знам , че е работен кон и ми харесва , че е среден размер.Може да товари малко повече от баничарка и по-малко от бус.Сигурно е удобно за града.

          Коментар

          Working...
          X