Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер на чистачки за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер на чистачки за Браво

    Здравейте, търся си нови чистачки за зимата и не мога да открия какъв размер дават от Фиат. Колебая се между Бош и Валео, Бош дават 550/500, а Валео 575/480. Някой знае ли какъв размер препоръчват от Фиат?
    Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

    #2
    аз си замерих моите по стария изпитан начина- с метъряе и получих 45/60 см. но такъв комплект не намирам за сега и смятам за най-удачно и изгодно да си взема два -45 и 60 и така че имам два комплекта чистачкикато си проверил тези хубавите, сподели какви цени са, моля
    Bravo SX TD100, 1997

    Коментар


      #3
      Освен и аз да си ги измеря с метъра, пък да видим какво ще се окаже. Като купих колата задната беше от Пунто ,така че няма да се очудя ако и тук има разминавания. Относно цените в София експорт за Бош ми искаха 28лв , а за Валео 18лв.
      Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

      Коментар


        #4
        simps написа:
        аз си замерих моите по стария изпитан начина- с метъряе и получих 45/60 см. но такъв комплект не намирам за сега и смятам за най-удачно и изгодно да си взема два -45 и 60 и така че имам два комплекта чистачкикато си проверил тези хубавите, сподели какви цени са, моля
        А 60/45 там имат,струват 32лв , но те доколкото знам са за Рено Лагуна.Не знам защо и ти си с такива.
        Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

        Коментар


          #5
          за размер не знам но за фирмата твърдо съм за ВАЛЕО пробвал съм и с двете фирми както и впечетления от приятели БОША започват да скърцат още първия месец
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Преди време бях повдигнал тази тема.Отговорите бяха 19" и 21".Без да звучи като реклама купих 1 чистачка от лукоил.Фирмата е немска,а гумата е ако не ме лъже паметта силикон с графитно покритие или нещо подобно.Струваше около 5 лева и бях удивен от начина на чистене.На тази немска фирма чистачките се продават по 1,тъй че си избираш размер какъвто ти трябва.Опаковката сякаш беше ж синъо,а самата гума на чистачката е СИВА!Купи си първо една,виж как чисти и ако ти хареса си купи втора.Не са скъпи ,а на мен ми хареса как чистят и пак ще взимам такива.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              dudulia написа:
              Преди време бях повдигнал тази тема.Отговорите бяха 19" и 21".Без да звучи като реклама купих 1 чистачка от лукоил.Фирмата е немска,а гумата е ако не ме лъже паметта силикон с графитно покритие или нещо подобно.Струваше около 5 лева и бях удивен от начина на чистене.На тази немска фирма чистачките се продават по 1,тъй че си избираш размер какъвто ти трябва.Опаковката сякаш беше ж синъо,а самата гума на чистачката е СИВА!Купи си първо една,виж как чисти и ако ти хареса си купи втора.Не са скъпи ,а на мен ми хареса как чистят и пак ще взимам такива.
              Точно, колега.Фирмата се казва Алка и се продават по 1 в комплект. Взимате си 2 какъвто си пожелаете размер.Комплекта излизат около 10лв (48см+56см). За размера съм сигурен, защото познайте - мойте си бяха оригиналните чистачки и върху тях си пишеше "ФИАТ".От 2 години колите си ги карам с тези чистачки и мисля, че за тези пари няма по-добри.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Според един каталог на БОШ в едно ОМВ размера беше 44 ако не се лъжа, но аз сложих по- големия и нямам проблем - даже мисля, че може още по- голям да понесе без да се засичат чистачките .

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  dudulia написа:
                  Преди време бях повдигнал тази тема.Отговорите бяха 19" и 21".Без да звучи като реклама купих 1 чистачка от лукоил.Фирмата е немска,а гумата е ако не ме лъже паметта силикон с графитно покритие или нещо подобно.Струваше около 5 лева и бях удивен от начина на чистене.На тази немска фирма чистачките се продават по 1,тъй че си избираш размер какъвто ти трябва.Опаковката сякаш беше ж синъо,а самата гума на чистачката е СИВА!Купи си първо една,виж как чисти и ако ти хареса си купи втора.Не са скъпи ,а на мен ми хареса как чистят и пак ще взимам такива.
                  Точно, колега.Фирмата се казва Алка и се продават по 1 в комплект. Взимате си 2 какъвто си пожелаете размер.Комплекта излизат около 10лв (48см+56см). За размера съм сигурен, защото познайте - мойте си бяха оригиналните чистачки и върху тях си пишеше "ФИАТ".От 2 години колите си ги карам с тези чистачки и мисля, че за тези пари няма по-добри.
                  На моите също пише фиат въпреки, че колата е 96г и ми беше доста странно как може да са оригинални. Довечера мисля да ги измеря, ако наистина това е размера значи валео са го дали най-точен.
                  Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

                  Коментар


                    #10
                    Колега, категорично не се ушивай с БОШ - чистят добре само около месец (айде 2 да не съм чак толкова коравосърдечна). И аз моето Браво с БОШ го карам в момента, но още днес ще отидат в кофата, ще си взема Валео и приключвам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_11

                    Коментар


                      #11
                      Колеги аз си купих "Champion" K58D това излезе по каталога на фирмата вносител "Руди96" Склада им е в с.Горни лозен 5 години карах такива на рено 9 и съм страшно доволен. Цената им е около 20лв. но поне според мен си струват парите :D
                      Marea Weekend TD100 HLX
                      Големия Кораб

                      Коментар

                      Working...
                      X