Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вакуумен регулатор на аванса (изпреварването) - Уно 45 Fire

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вакуумен регулатор на аванса (изпреварването) - Уно 45 Fire

    Никъде не мога да намеря това, помагайте, Уното (сега го кара приятелката ми) хич не ще да върви, всъщност в момента работи без грам аванс. Вътре мембраната е скъсана и смуче въздух. Сега маркучето е затапено с едно болтче, да не гълта въздух в смукателния колектор.На схемата от еПер-а е №4
    Прикачени файлове
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    #2
    Ами защо не опиташ при Италянеца колко е цялото делко? Ако е нек’ви си леФчета... зимай.
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Re: Вакуумен регулатор на аванса (изпреварването) - Уно 45 F

      pinko168 написа:
      Никъде не мога да намеря това, помагайте, Уното (сега го кара приятелката ми) хич не ще да върви, всъщност в момента работи без грам аванс. Вътре мембраната е скъсана и смуче въздух. Сега маркучето е затапено с едно болтче, да не гълта въздух в смукателния колектор.На схемата от еПер-а е №4
      Цената на нов вакум регулатор не е повече от 15 лв. ако искаш да ти го пратя!

      Коментар


        #4
        Re: Вакуумен регулатор на аванса (изпреварването) - Уно 45 F

        hit-ko написа:
        pinko168 написа:
        Никъде не мога да намеря това, помагайте, Уното (сега го кара приятелката ми) хич не ще да върви, всъщност в момента работи без грам аванс. Вътре мембраната е скъсана и смуче въздух. Сега маркучето е затапено с едно болтче, да не гълта въздух в смукателния колектор.На схемата от еПер-а е №4
        Цената на нов вакум регулатор не е повече от 15 лв. ако искаш да ти го пратя!
        Пращай... :D С наложен платеж, нали?П.П. Пратих си адреса на Л.С. Благодаря предварително :DЗа всеки случай ето и номера на двигателя, да не стане някаква грешкадвигател 156А2246000339, шаси ZFA14600007928134
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #5
          Аз за Типо 1.1 Fire нямах никакъв проблем с намирането.Имат го в Александър Ауто,в Т&N Cars и на повечето места където съм питал за него.Цената е около 15-тина лв.Доколкото съм запознат с Fire-ите на моят и на твоят двигател е всно и също вакуумчето.Това с болтчето си е решение ама разхода на гориво и ускорението на колата няма да ги коментираме изобщо.
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Аз го смених преди около 2 години и след след смяната колата започна да се набира и ускорява много по-добре и то при не по-различен разход на гориво, направо стана друга кола :D
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар

            Working...
            X