Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смених части на Fiat Bravo 1.6 16v 97г. : ~ цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смених части на Fiat Bravo 1.6 16v 97г. : ~ цени

    От Vantotrade купих и смених : -Ангренажен ремък + 2бр ролки ~ 140 лв.-Ремък клима,Ремък хидравлика,Ремък алтернатор -Ролки 2бр.~90 лв -Диагносктика - 20 лв.-Предни накладки Fiat - 75 лв. (много скъпи досвидями )-Филтър маслен ~ 7 лв.-Масло ск. кутия Tutela ситетика - 13.90 лв/л. От едно малко магазинче на бул. В.Левски посока сточна гара си взех :- Филтър климатик - 13 лв.- Филтър въздушен - 15 лв.- Филтър горивен - 15 лв.- Масло Selenia Gold - 10 лв/л.- Кабели свещи к/т MagnetiMareli - 60 лв.Смених също свещи к/т Beru - 34 лв.Халоген от АлександърАуто - 60 лв.Предни накладки KN с датчик - 45 лв.Климатика ми неработеше ремонта ми отне ~ 100 лв. (клеясал компресор) Друго много важно нещо което смених е едно малко клапанче на пръскалката за задното стъкло (непръскаше!) и се намира под спирачната помпа !!! (за да го открия ми отне около 2ч. )Клапанчето го намерих в StreetMania за 2.5 лв.И сега вече спя спокойно :D (между другото Bravoto го имам от една седмица)

    #2
    Честито!))Между другото, на някоя от срещите трябва да видим тази работа с клапанчето на задната чистачка - нещо и при мен не пръска
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Няма проблем ама хич несам на ясно кога и каде са срещите.Виж ако работи помпичката когато натискаш лостчето а непръска. Погледни точно под спирачната помпа едно маркуче като го подръпнеш (при мен е бяло) ще видиш едно клапанче и после продължава с черно маркуче. Е ТАЗИ ГАДОСТ е еднопосочно клапанче което непозволява водата да се връща в казанчето (за да може веднага да пръсне когато натискаш )вътре има една мембранка дето дава фира и вместо водата да отива с налиягане назад отива на >>>>>> и аз незнам каде. Но с две думи като го смених пръка

      Коментар

      Working...
      X