Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с турбокомпресора на Пунто 1.4 турбо бензин- РЕШЕН !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    off

    Хм. Ако не се лъжа това Пунто май го мернах в Пазарджик преди около 2 седмици , едва се тътреше.

    Коментар


      #17
      Re: off

      momo написа:
      Хм. Ако не се лъжа това Пунто май го мернах в Пазарджик преди около 2 седмици , едва се тътреше.
      По-скоро преди 3-4 седмици - пуснах темата, когато братовчед ми ми го докара. Наистина тогава беше мн зле (описал съм го в първия пост). Опитите за ремонт, които му бяха правили в Пазарджик няма да коментирам . Старанието, което бяха вложили "майсторите" също няма да коментирам . Сега няма нищо общо с това което беше. Сега като е в София и всичко му е наред пак не го карам да се движи като снаряд поради други причини: камери, ченгета, задръствания, дупки.... Иначе като го настъпя ... хм кефи. Един колега от ТУ ми предлага да го купи за 6к лв, ама след 1 година и то ако само аз си го карам, като ги събере парите, иначе за 6500 е обявено в мобилето. Или бартер/+ доплащане за нещо по-голямо от към багажник (Мерцедес 124/Е-класа/Ц-класа, БМВ 5-ца, Опел Омега ’95>) защото братовчед ми е семеен и количката на бебето хич не се побира в присъствието на баскасата. Иначе на мен си ми допада и като вървене и като вътрешен обем и като състояние, ама си имам Мерцедес 250 Д Турбо и Ланд Ровър серия 3 и ще ми станат много коли - Все пак съм студент, и 1.5-2 граждански отговорности да плащам на година е горе долу по силите ми, ама 2.5-3 са ми много (мб е до 2.5л, джипа е регистриран като бус...). Освен това Мерцедеса си го тача много, защото освен че вози като кораб, ВЪРВИ И СЪС ОЛИО и ХАРЧИ 5.5 л/100км по магистралата.
      Fiat Ducato 2.5D
      Lancia Kappa 2.4TDS

      Коментар

      Working...
      X