Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звукови/светлинни лампи за заден ход !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звукови/светлинни лампи за заден ход !

    Имам идея да си купя две звукови/светлинни лампи за заден ход ! Дали ще вършат работа или да не се занимавам с глупости? Ето как изглеждат :
    Прикачени файлове


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    много специални работи

    много специални работи, такова не съм виждал. свири във Фасунката ли ами няма ли да се чува тихо нали осветлението е в кожуха от стоповете то и обикновен зумер става на педала за себе си да се ориентираш
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Не, не се чува тихо. Виждал съм такива и е малко смешно ... все едно, че връщаш с рейса
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #4
        Би трябвало да се чува. Но със сигурност ще има по малко светлина отзад.Виждал съм такива в Бриколаж...

        Коментар


          #5
          Аз бях сложил такава крушка значи чува се силно свети малко по слабо от нормалната крушка но според мен няма смисъл от нея освен ако не се опасяваш че може без да искаш да включиш задна


          Best Regards
          Fiat Brava 1.4 SX 12v

          Коментар


            #6
            Това според мен е безмислица, но всеки има право на избор! Със сигурност тази крушка не може да е 21 вата, каквато е стандартната крушка за "задните" светлини. Според мен ще свети много по-слабо! Има други модели "пищялки", които се монтират на жички към задните светлини и се захранват от тях. При този вариант поне ще си запазиш добрата бяла светлина, която според мен е важна и помага при паркиране на тъмно!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Един съсед с ГОЛФ има такива крушки със звук.Като включи задна свирят ЛАМБАДА-голяма простотия. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
              TEMPRA 1.6 SX

              Коментар


                #8
                На моята кола има такава , но не съм я слагал аз . Чува се достатъчно силно .Идеята е да те чуят , че караш на зад . Така вероятността да бутнеш някого е по-малка ( особенно дете което не можеш да видиш) а , дали това е безмислица и простотия наистина всеки решава сам за себеси.

                Коментар


                  #9
                  didodi написа:
                  Един съсед с ГОЛФ има такива крушки със звук.Като включи задна свирят ЛАМБАДА-голяма простотия. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                  ...тоя е със голф 2 знам го 1 път го засякох и паднах от смях-момчета осъзнайте се не караме автобуси-това е пълна безмислица....ако нямаш никаква видимост назад-ок сложи си но силни да се чува
                  FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

                  Коментар


                    #10
                    За колегата МАА.Нямах в предвид че сигнализацията е простотия ами това че е неподходящо звученето.Едва ли някое дете ще се сети че като чуе ламбада означава че автомобил дава назад.
                    TEMPRA 1.6 SX

                    Коментар


                      #11
                      Аз на бравото имах такава, и си осветяваше добре а и се чуваше добре. Те са предназначени според мен за бусове, и по големи коли които нямат добра видимост назад. Но да сложиш 2 според мен е прекалено, щото не мисля че ще свирят точно в унисон, и ше се получи звуково-светлинна какафония

                      Коментар


                        #12
                        Uneek написа:
                        Аз на бравото имах такава, и си осветяваше добре а и се чуваше добре....
                        Едва ли е била точно такава!!! Както казах по-горе тази крушка от снимката няма, как да е 21 вата, колкото стандартните за заден ход!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар

                        Working...
                        X