Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво мислите за стило комби 1.6 или 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво мислите за стило комби 1.6 или 1.8

    какво мислите за тази кола.Кой двигател ще харчи по-малко мисля да си търся стило 2006-07 мисля да си търся .Какво ще кажетеГрешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    #2
    Искам да има такова вътре http://fiat.testdrive.bg/slideshow/s...lti-wagon.html и такова http://fiat.testdrive.bg/slideshow/s...lti-wagon.html
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    Коментар


      #3
      Ако караш на бензин, то по-добре 1.9JTD.
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        не не не бензин
        FIAT BRAVA 1.6 16V 98

        Коментар


          #5
          Тогава, 1.8 е твоя мотор. Така и така влизаш в големият данък, поне да караш нещо свястно. По мое мнение.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Нека да е 1.8 да му сложиш Г.И и джанти,че иначе не е много привлекателно Не се сърди и си вземи по запазеното...1.6 сякаш е есна идея по евтин за обслужване двигател(няма дебитомер и е само с 2 бобини)разликата във вървеж и разход мисля не е огромна.:D
            Fiat Bravo 1i6

            Коментар


              #7
              Разликата във ’вървежа’ е огромна. Да не говорим колко рядко страда електрониката на HITACHI поместена в 1.8 двигателя. Удоволствието да имаш на разположение по-голям въртящ момент при по-ниски обороти, прави избора за мен напълно ясен -1.8.

              Коментар


                #8
                В идеалните условия - околна температура, равен път и идеална оптимална скорост - би следвало 1.6 да харчи по-малко.Примерно 0.3/100 под 1.8 при същите условия.Обаче като пуснеш климатик и тръгнеш лятото за някоя планина или дори градско като караш, много ще се псуваш ако не си взел 1.8Отделно, че газифицирането му е песен спрямо това на 1.6. Нали говорим за газифициране, а не за "газифициране".
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  1.8 естествено .И какво "такова" трябва да има?
                  Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                  Коментар


                    #10
                    Brevetti написа:
                    1.8 естествено .И какво "такова" трябва да има?
                    Вероятно говори за навигацията и стъкленият таван.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      Ако е така, става сложно.Комбинацията (комби,бензин,2006-7г,покрив,навигация.) е доста рядка.Повечето са 2003-4г.
                      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                      Коментар


                        #12
                        Re: какво мислите за стило комби 1.6 или 1.8

                        tampico написа:
                        какво мислите за тази кола.Кой двигател ще харчи по-малко мисля да си търся стило 2006-07 мисля да си търся .Какво ще кажетеГрешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
                        Май нещо ни качваш на черешата. В кой от двата случая, ти ше кажеш.
                        tampico написа:
                        здравейте имам фиат брава 1.6 16в 103 коня и трябва да си сменя бензиновата помпа.Върху помпата има метанова бутилка която трябва да се махне.сега да си минем на темата търся колеги от софия който да ми помогнат с махането със съвет ,тръд и инструменти.Става въпрос за другата събота или неделя.Стигнах до тоя етап защото ми искат 200лв за труд който нямам и няма да мога да ги събера до април а колата ми трябва.благодаря на всички за вниманието и дано някой се съгласиРедактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          #13
                          питам какво мислите а какво съм взел събирам мнения в момента и не мисля че някой трява да се заяжда с това че нямам пари а искам кола .благодаря колеги за съветите разбрах че трябва да е 1.8 а този стъклен покрив дали дава пробелеми
                          FIAT BRAVA 1.6 16V 98

                          Коментар


                            #14
                            Иначе казано-чешем клавиатурите.Панорамният покрив не е проблем, като няма да го купуваш...
                            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                            Коментар


                              #15
                              muns61 написа:
                              Иначе казано-чешем клавиатурите.Панорамният покрив не е проблем, като няма да го купуваш...
                              Събира мнения. Днес може да няма пари, след 2 месеца може да има. След като, му харесва даден автомобил, защо да не събере информация за него.
                              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                              Коментар

                              Working...
                              X