Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми на изплащане ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми на изплащане ???

    Здравейте колеги, искам да ви попитам от къде мога да си взема зимни гуми на изплащане.Смених антифириза и термостата (винаги сменям термостата дори и да е здрав преди зимата ) и сега доиде ред на гумите .Трябва ми размер 165/70/13 даваите линкове или информация от къде .Мерси за вниманието.
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    Здрасти колега,Доста ме озадачи - както с въпроса, така и с коментара за термостата и антифриза.Мнооого кардинално действаш! Не се бях замислял за лизингова схема, въпреки че е логично да се предлага.Реших да питам чичко Гугул и първия резултат беше VKTyres.Предполагам че и ДИАНА имат такава схема, трябва да се пита.Успех!
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Има един център за гуми точно до Италианеца. Там прават и реглаж и секви работи там съм виждал и ще ти е близо. Другия вариант е да си изкараш кредитна карта и с нея да си купиш и после да си внасяш на части паричките
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        А има ли такъв център за гуми в който приемат безкасово плащане с Виза/Мастеркарт ?По изгодно ми е да ги взема с тях но досега където съм питал все ме гледат учудено ...

        Коментар


          #5
          ilkor написа:
          А има ли такъв център за гуми в който приемат безкасово плащане с Виза/Мастеркарт ?По изгодно ми е да ги взема с тях но досега където съм питал все ме гледат учудено ...
          Точно за този който обеснявах бях видял че може с Транскарт. За другите не зная трябва да се разходиш да провериш
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар

          Working...
          X