Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинопровод за Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинопровод за Темпра

    Здравейте.От къде мога да си купя бензинопровод за Темпра или опцията (отремонтирване )дали е възможна?Благодаря предварително.

    #2
    какво ще рече бензинопровод дай по подробно
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      С две думи--(бензинопровод) в случая визирах тръбичките от резервоара до карборатора.Вдигнах на крик да сменя предна дясна гума и той поддаде. Та купето падна върху ръба на крика и то точно тия тръбички по които тече бензина се спукаха .Каръщина ....Мисълта ми е дали трябва да се смени или настави !?

      Коментар


        #4
        colt45 написа:
        С две думи--(бензинопровод) в случая визирах тръбичките от резервоара до карборатора.Вдигнах на крик да сменя предна дясна гума и той поддаде. Та купето падна върху ръба на крика и то точно тия тръбички по които тече бензина се спукаха .Каръщина ....Мисълта ми е дали трябва да се смени или настави !?
        възможна е и опцията отремонтирване а също и подмяна с нови избери това което ще е по лесно за теб
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Благодаря за отговора.Ще потърся в магазините дали продават нови и ако цената е приемлива ще ги заменя.Ако не-майстора ще каже колко

          Коментар


            #6
            colt45 написа:
            Благодаря за отговора.Ще потърся в магазините дали продават нови и ако цената е приемлива ще ги заменя.Ако не-майстора ще каже колко
            абе човек какъв майстор ти ще си майстора, намираш една тръбичка с подходящ диаметър и правиш снадка в двата края стягаш с малки скобички и си готов, защо трябва за такива лесни неща да ходиш при майстори само да те мотат
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Хм..това също е идея.Стига да имам подходящ инстумент и да успея да повдигна достатъчно купето за да може да се работи нормално .Дано да намеря подходяща тръбичка (металната май няма как да се стегне добре)а гумена или ПВС дали няма да свърши същата работа ?

              Коментар


                #8
                colt45 написа:
                Хм..това също е идея.Стига да имам подходящ инстумент и да успея да повдигна достатъчно купето за да може да се работи нормално .Дано да намеря подходяща тръбичка (металната май няма как да се стегне добре)а гумена или ПВС дали няма да свърши същата работа ?
                Това става с бензиноустойчив маркуч.Измерваш диаметъра на бензинопровпда и купуваш едно парче и две скоби/гледай да са хубави/ и си готов.Преди да го сложиш,огледай краищата на тръбичката да нямат остри ръбове,които да прережат след време маркуча.Ако трябва,заобли ги с пила,и тогава слагай маркучето.Успех
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  #9
                  Точно това направих.Купих маркуче-30см. и скоби.Оказа се че безинопровода си е от чисто ПВС и само топнах в гореща вода снадката за да се разшири малко за да влезе .Нищо работа -отне ми около 20 мин.Благодаря за помоща (идеята).Те понякога нещата се оказват и прости но все пак е необходима и морална подкрепа подплатена с личен опит!Успех колега !Поздрави!

                  Коментар


                    #10
                    Майстора щеше да ти звеме едни 20 кинта за таа работа. Аз така си сменик тръбичките на спирачките всичко до отзад сам бише кофти залягане ама няма начин.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар

                    Working...
                    X