Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик за километраж, и датчик на АБС - Пунто 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик за километраж, и датчик на АБС - Пунто 1.2 16v

    Здравейте,колеги.От вчера вече и аз съм в клуба на пунто с едно симпатично 1.2 16 в 80 кс 2002 г,имам следния въпрос ? Повреден ми е датчика на километража,също така и датчика на АБС-а,лесно ли се сменят ?..предполагам,този които е за километража е на скоростната кутия отгоре,а този за АБС-а си нямам на представа къде е,ако можете да помогнете и да препоръчате някои добър магазин за части на Фиат в Пловдив.Поздрави и благодаря за отговорите предварително

    #2
    Трябва ти диагностика да разбереш какво му има на АБС а и като го оправиш километража най вероятно ще тръгне сам
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      А,имали някои в Пловдив които може да е направи ?

      Коментар


        #4
        има разбира се

        Свържи се с колегата,занимава се само с италиански коли и ги оправя без особени трудности."Казва се Георги(тел.0897943620) и се намира в уличката с/у "Каспелата",веднага в дясно като влезнеш,големи зелени врати.
        Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
        Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

        Коментар

        Working...
        X