Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1.9 jtd аксиален лагер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo 1.9 jtd аксиален лагер

    Здравейте колеги! Искам да купя едно Стило 1.9 гтд и цената която ми обяви продавача е 2400лв, обаче аксиалния лагер се е разтропал и въпроса ми е заслужава ли си да го взема и да сменя или лагер или цял съединител, и колко пари ще ми трябват за тази процедура.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .


    #2
    Ако е само това що да не си заслужава.Комплекта съединител е 250-300 лв., смяната е 100-150 лв, зависи от сервиза/човека.Нещата, които могат да те навътрят здраво са маховик, турбо, ГНП и други дреболии, та ако те са у ред бива, но пак си иска сериозна проверка.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Съединителя е 300лв.Лагер помпата е 200лв., не е с аксиален лагер колата.+- 20-30лв. за труд - колкото си намериш.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        тя старата кола колкото и да я проверяваш, след 5-10 хил все нещо ще излезевместо много проверки по-добре да изкарваш повече париче 2-3 хилки да не са проблем за ремонти
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Съединителя е 300лв.Лагер помпата е 200лв., не е с аксиален лагер колата.+- 20-30лв. за труд - колкото си намериш.
          Ами човека каза че нещо тропало и каза аксиален лагер, Стило не го познавам,и за това питам, та според теб какво е и колко пари общо ще ми излезе.
          alvanovo написа:
          тя старата кола колкото и да я проверяваш, след 5-10 хил все нещо ще излезевместо много проверки по-добре да изкарваш повече париче 2-3 хилки да не са проблем за ремонти
          Не разбрах какво точно се опитваш да ми кажеш
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            #6
            Купувай я ама гледай да имаш още 2000лв, за да я вкараш в пътя ...
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Купувай я ама гледай да имаш още 2000лв, за да я вкараш в пътя ...
              2000 е кво толкова ще се прави по нея
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                cs_aleksandar написа:
                emzo написа:
                Купувай я ама гледай да имаш още 2000лв, за да я вкараш в пътя ...
                2000 е кво толкова ще се прави по нея
                Съединител и пълно обсужване и евентуано може да остане и за борче
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  cs_aleksandar написа:
                  emzo написа:
                  Купувай я ама гледай да имаш още 2000лв, за да я вкараш в пътя ...
                  2000 е кво толкова ще се прави по нея
                  Съединител и пълно обсужване и евентуано може да остане и за борче
                  Еми аз мислех да вляза в още 1000 лв тва обслужване колко да е до към 500лв
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    Съединител и помпа 500лв. ангренаж поне 350лв. Масла двигателно и СК + спирачна течност - 150лв. филтри 50лв.антифриз 50-70лв. труд поне 300лв. Накладки - 120-130лв. Гуми 350лв. поне. Миене и пране /поне за мен е задължително за нова кола/ поне още 100лв.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Това не е кола, това е СТИЛО ! Тук изненадите никога не спират да идват.Доказан факт !
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Значи тия 4000 лв дето съм ги приготвил до никъде няма да стигнат а повече няма от къде
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          #13
                          Просто изчакай подходящ момент, а не се хвърлян на 1-вата. Точната кола, ще излезе и тогава действай.
                          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                          Коментар


                            #14
                            Мога да предложа едно "технически изрядно" , но не до там визуално изрядно Стило :D
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              #15
                              Ako e 80 kc. e c обикновен лагер.
                              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                              Коментар

                              Working...
                              X