Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заводска аларма на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заводска аларма на браво

    Колеги днес сменях средно гърне на бравото,окачихме с майстора + клема на акумулатора докато заварява,след като приключи той с заварките закачих клемата отново.Запалих всичко ок,пред къщи заключвам колата и след сигнала който се чува при заключване се чува този който сигнализира за отворена врата.Няколко пъти затварях/отварях вратите,предния капак всичко е затворено и пак като заключа се чува същия този сигнал за отворена врата.Вратите се заключват и отключват без проблемно само този сигнал не знам защо се чува.Колата е със заводската аларма,син ключ с бутон отгоре.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.Поздрави
    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

    #2
    Re: Заводска аларма на браво

    Racer GT написа:
    Колеги днес сменях средно гърне на бравото,окачихме с майстора + клема на акумулатора докато заварява,след като приключи той с заварките закачих клемата отново.Запалих всичко ок,пред къщи заключвам колата и след сигнала който се чува при заключване се чува този който сигнализира за отворена врата.Няколко пъти затварях/отварях вратите,предния капак всичко е затворено и пак като заключа се чува същия този сигнал за отворена врата.Вратите се заключват и отключват без проблемно само този сигнал не знам защо се чува.Колата е със заводската аларма,син ключ с бутон отгоре.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.Поздрави
    като се затворят вратите плафона в купето свети ли? , провери също и на багажника дали като се затвори изгасва.

    Коментар


      #3
      И провери за бутона на предния капак дали не е замасил някъде.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Плафона гасне при затваряне на вратите както и отзад светлината на багажника,бутона на предния капак е ок...Интересни са тези италиански коли...
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          #5
          Racer GT написа:
          ...Интересни са тези италиански коли...
          още доста интересни ще ти стават...закарай я на ел.техник така само можем да гадаеме, няма да ти вземат много.

          Коментар

          Working...
          X